کد خبر:1622
پ
۱۴۰۱۰۴۰۶۰۰۰۵۲۲_Test_PhotoN

اعطای وام برای اسکان موقت ساکنان بافت فرسوده اصفهان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مالکان در بافت‌های فرسوده شهری استان اگر قصد نوسازی مسکن خود را دارند می‌توانند برای اسکان موقت وام ۹۰ میلیون تومانی دریافت کنند. علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اهمیت نوسازی در بافت فرسوده اظهار کرد: برای تسهیل اسکان موقت ساکنان بافت‌های فرسوده […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مالکان در بافت‌های فرسوده شهری استان اگر قصد نوسازی مسکن خود را دارند می‌توانند برای اسکان موقت وام ۹۰ میلیون تومانی دریافت کنند.

علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اهمیت نوسازی در بافت فرسوده اظهار کرد: برای تسهیل اسکان موقت ساکنان بافت‌های فرسوده در دوره نوسازی، ساکنان می‌توانند با وام ودیعه مسکن خانه‌ای را اجاره کنند.

وی افزود: مبلغ این وام قرض‌الحسنه با بازپرداخت ۳ ساله به ۹۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

قاری‌قرآن بیان کرد: متقاضیان می‌توانند برای بهره‌مندی از این وام به سامانه ارائه تسهیلات بافت فرسوده و ودیعه اسکان موقت به نشانی https://facility.udrc.ir/login.php مراجعه کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: متقاضیان تسهیلات بافت فرسوده باید ابتدا استعلام موقعیت ملک در بافت فرسوده را انجام دهند که این امر در سامانه فوق امکان‌پذیر است.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان پس از ورود به سامانه و انتخاب گزینه «استعلام موقعیت ملک در بافت فرسوده» از طریق کدپستی یا کدجام می‌توانند موقعیت ملک در بافت فرسوده را استعلام کنند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید