کد خبر:9231
پ
۱۹۶۵۸۶۵

۷۱دستگاه اتوبوس در سطح شهرستان شهرضا فعال است

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری شهرضا گفت: در حال حاضر ۷۱ دستگاه اتوبوس در سطح شهرستان وجود دارد که از این آمار، ۳۵ دستگاه فعال، ۱۲ دستگاه نو و ۱۲ دستگاه در حال بازسازی است و ۹ دستگاه در آینده‌ای نزدیک بازسازی خواهد شد. بیژن بیژنی با اشاره به اینکه بیشترین تردد در سطح شهر […]

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری شهرضا گفت: در حال حاضر ۷۱ دستگاه اتوبوس در سطح شهرستان وجود دارد که از این آمار، ۳۵ دستگاه فعال، ۱۲ دستگاه نو و ۱۲ دستگاه در حال بازسازی است و ۹ دستگاه در آینده‌ای نزدیک بازسازی خواهد شد.

بیژن بیژنی با اشاره به اینکه بیشترین تردد در سطح شهر منحصر به اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها است، اظهار کرد: قیمت کرایه تاکسی مشخص و برچسب نرخ کرایه روی شیشه تاکسی‌ها و پایانه‌ها نصب شده است تا همواره نظارت لازم انجام شود.

وی افزود: در حوزه ترافیکی با چالش‌هایی همچون فرسودگی اتوبوس‌ها، قفل طرح توسعه، بسته شدن طرح نوسازی حمل‌ونقل مواجه هستیم.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری شهرضا خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۷۱ دستگاه اتوبوس در سطح شهرستان وجود دارد که از این آمار، ۳۵ دستگاه فعال، ۱۲ دستگاه آن نو و ۱۲ دستگاه در حال بازسازی است و ۹ دستگاه در آینده‌ای نزدیک بازسازی خواهد شد.

بیژنی با بیان اینکه ۵۰۰ دستگاه تاکسی درون‌شهری در شهرستان اصفهان فعالیت دارد، گفت: ۱۱ شرکت حمل‌ونقل دانش‌آموزی و ۲۲ آژانس در سطح شهر فعال است.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید