کد خبر:8102
پ
۴۳۶۳۰۲۳

۳ نیروگاه خورشیدی تجمیعی در آران و بیدگل بهره‌برداری می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل از بهره برداری سه نیروگاه خورشیدی تجمیعی ۲۲۰ کیلووات در ایام دهه فجر خبرداد. سرهنگ ابوالفضل حسین‌دوست در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهل و پنجمین سالروز دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر مقطع رهایی ملت ایران است که گذشته‌ای را از آینده جدا می‌کند و […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل از بهره برداری سه نیروگاه خورشیدی تجمیعی ۲۲۰ کیلووات در ایام دهه فجر خبرداد.

سرهنگ ابوالفضل حسین‌دوست در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهل و پنجمین سالروز دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر مقطع رهایی ملت ایران است که گذشته‌ای را از آینده جدا می‌کند و به عنوان آیینه‌ای است که خورشید اسلام در آن تابیده شده است.

وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن در حکم عید غدیر است، افزود: چنان که نعمت ولایت در عید غدیر تکمیل شد، نعمت الهی برای ملت ایران نیز با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تکمیل شد و این مهم در ادامه رهنمودهای امام راحل و ایثارگری‌های افراد متعدد در تاریخ اسلامی و خون شهدای گلگون‌کفن است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه یکی از برنامه‌های محوری ایام‌الله دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در این شهرستان است، ابراز داشت: غرفه هسته‌ای، غرفه سلول‌های بنیادین، غرفه انرژی و غرفه کشاورزی از جمله این غرفه‌های نمایشگاه است.

وی گفت: غرفه پزشکی، غرفه نظامی، غرفه دستاوردهای بومی شهرستان آران و بیدگل، غرفه به سوی ظهور، غرفه امام، غرفه نانو و غرفه متفاوت “شاه” از جمله غرفه‌های نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در مصلی نماز جمعه آران و بیدگل برپا می‌شود.

سرهنگ حسین‌دوست ضمن اشاره به برگزاری جشنواره ورزشی به مناسبت ایام‌الله دهه فجر و مشارکت هیأت‌های ورزشی تصریح کرد: در مجموع ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان با همکاری اقشار مختلف بسیج ۱۳۵ عنوان مختلف برنامه ویژه ایام‌الله دهه فجر اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه سه نیروگاه خورشیدی تجمیعی در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد، اضافه کرد: هر نیروگاه خورشیدی تجمیعی ۲۲۰ کیلووات خواهد بود.

به گفته سرهنگ حسین دوست، تسهیلاتی در این زمینه پرداخت می‌شود و ۱۳۲ نفر می‌توانند در این نیروگاه‌ها مشارکت داشته باشند و در مجموع ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به آنان اختصاص می‌یابد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید