کد خبر:1761
پ
۴۵۵۶۳۳۰

وزیر میراث فرهنگی وارد اصفهان شد

عزت الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی صبح امروز با هدف بازدید از شهرستان‌های نایین و مبارکه وارد استان اصفهان شد.  به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، عزت‌الله ضرغامی صبح امروز پنجشنبه در سفری یک‌روزه به اصفهان وارد شد و در اولین مرحله از سفر خود به شهرستان نائین […]

عزت الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی صبح امروز با هدف بازدید از شهرستان‌های نایین و مبارکه وارد استان اصفهان شد.

 به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، عزت‌الله ضرغامی صبح امروز پنجشنبه در سفری یک‌روزه به اصفهان وارد شد و در اولین مرحله از سفر خود به شهرستان نائین سفر کرد.

حضور در شهرستان نائین در محور شرق اصفهان به‌عنوان دروازه کویر مرکزی ایران، بازدید از جاذبه‌های تاریخی، محورهای گردشگری، دیدار با فعالان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، همچنین دیدار با مسئولان محلی و نمایندگان مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی از جمله برنامه‌های امروز وزیر میراث فرهنگی در اصفهان است.

سفر به شهرستان مبارکه در ابتدای محور گردشگری جنوب استان اصفهان و دیدار با فعالان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، همچنین دیدار با مسئولان محلی و نمایندگان مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی نیز از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استان اصفهان است.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید