کد خبر:3787
پ
۱۳۹۹۰۸۲۱۱۶۳۹۳۳۶۳۶۲۱۶۰۰۰۸۴

محدودیت‌های ترافیکی بازی تیم فوتبال سپاهان اصفهان و الاتحاد عربستان اعلام شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان محدودیت‌های ترافیکی بازی فوتبال سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در شهر اصفهان را اعلام کرد.  سرهنگ‌ اصغر زارع ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) و آرزوی موفقیت برای تیم سپاهان اصفهان در جام باشگاه‌های آسیا، اظهار داشت: با توجه به برگزاری دیدار […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان محدودیت‌های ترافیکی بازی فوتبال سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در شهر اصفهان را اعلام کرد.

 سرهنگ‌ اصغر زارع ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) و آرزوی موفقیت برای تیم سپاهان اصفهان در جام باشگاه‌های آسیا، اظهار داشت: با توجه به برگزاری دیدار حساس مسابقه فوتبال بین دو تیم سپاهان اصفهان و الاتحاد عربستان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان امروز محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی توسط پلیس راهور اصفهان در مسیرهای منتهی به ورزشگاه نقش جهان شهر اصفهان اعمال می‌شود.

وی افزود: بر این اساس تردد هرگونه وسیله نقلیه سنگین از ۱۲ ظهر تا ۲۴ امروز دوشنبه ۱۰ مهر ماه از میدان امید ( ورودی شمال شهر از سمت خیابان زینبیه) به سمت میدان تاکسیرانی در بلوار آسمان در مسیر غرب به شرق و بلعکس _ میدان تاکسیرانی به سمت میدان المپیک در بلوار فرزانگان در هر دو مسیر شرق به غرب و بلعکس ممنوع است و رانندگان این نوع وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین میدان امید به سمت شهر حبیب‌آباد شهرستان برخوار برای تردد خود استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: همچنین تردد وسایل نقلیه سنگین از پل سلیمان خاطر به سمت پل شریعتی و میدان المپیک نیز ممنوع است و پل سلیمان خاطر به سمت آزادگان و شهرستان‌های خمینی‌شهر و نجف‌باد به عنوان مسیر جایگزین این خودروها تعیین شده است.

زارع با بیان اینکه با توجه به تراکم ترافیک در محدوده‌های مذکور محدودیت‌های موقت و دائم نیز اجرا خواهد شد، گفت: از رانندگان می‌خواهیم ضمن همکاری و همراهی با ماموران پلیس در زمان اعمال محدودیت‌های ترافیکی از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید