کد خبر:9006
پ
۱۴۰۲۱۱۱۹۰۰۰۲۱۰_Test_PhotoN

شُکوهِ اقتدار در شُکوفه‌بارانِ چهل و پنجم

مردم انقلابی دیارِ نصف جهان در چهل و پنجمین بهارِ انقلاب؛ شانه به شانه هم آمده‌اند تا شُکوه اقتدار را در عبور از فراز و فرودهای سرنوشت‌ساز کشور جشن بگیرند. سپیده ۲۲ بهمن در سپهرِ نصف جهان باردیگر پُرفُروغ‌تر از همیشه درخشید تا در سایه درخت تنومند انقلاب، قاب خاطره‌انگیزِ دیگری از همدلی خلق شود. […]

مردم انقلابی دیارِ نصف جهان در چهل و پنجمین بهارِ انقلاب؛ شانه به شانه هم آمده‌اند تا شُکوه اقتدار را در عبور از فراز و فرودهای سرنوشت‌ساز کشور جشن بگیرند.

سپیده ۲۲ بهمن در سپهرِ نصف جهان باردیگر پُرفُروغ‌تر از همیشه درخشید تا در سایه درخت تنومند انقلاب، قاب خاطره‌انگیزِ دیگری از همدلی خلق شود.
مردم همیشه در صحنه اصفهان، ساعتی پیش با حرکت از مسیرهای هشتگانه، اکنون خود را به میدان تاریخی امام(نقش جهان) این شهر رسانده‌اند تا چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن بگیرند. همچنان سیل خروشان جمعیت در خیابان‌های مُنتهی به این میدان مشهود است.
راهپیمایان شعار «در بهار آزادی، جای شهدا خالی»، «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»،«مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر اسراییل»، «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده» و «مرگ بر منافق» سر می‌دهند.
همچنین ناوگان حمل و ‌نقل عمومی در همه مسیرهای منتهی به میدان نقش جهان بصورت رایگان در حال فعالیت است.
در حالی که هر لحظه بر جمعیت افزوده می‌شود، گوشه به گوشه میدان تاریخی اصفهان سرشار از مظاهر حماسه است، حضور نوجوانان در کنار سالخوردگان جلوه بی‌نظیری از نفوذ مکتب انقلاب بین نسل‌های مختلف ‌را رقم زده است.
انبوه پلاکاردها و نوشته‌ها و رقص پرچم سه رنگ ایران در میان جمعیت، جلوه خاصی به این مراسم داده است. برخاستن طنین آهنگ‌ها و نواهای انقلابی در میان همهمه جمعیت، خاطرات روزهای شورانگیز بهمن ۱۳۵۷ را باردیگر زنده کرده است.
مراسم اصلی تا دقایقی دیگر در میدان تاریخی امام اصفهان آغاز می‌شود. سخنران این مراسم حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای رییس قوه قضاییه خواهد بود.
نهادهای مختلف در طول مسیر راهپیمایی برای خدمات رسانی به مردم، موکب و ایستگاه صلواتی برپا کرده‌اند.

برخی از دستاوردهای دفاعی و فناوری نیز در مسیرهای راهپیمایی به نمایش گذاشته شده است.
از شهرها و روستاهای اصفهان نیز خبر می‌رسد که راهپیمایی ۲۲ بهمن در جای جای استان آغاز شده است و اقشار مختلف مردم با وجود سرمای هوا به صحنه آمده‌اند.

این مراسم امروز بصورت همزمان در یکهزار و۴۰۰ بخش و شهرستان و بالغ بر ۳۵ هزار روستای کشور برگزار می‌شود.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید