کد خبر:4865
پ
۴۶۱۳۲۱۷
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان:

ذخایر سدهای اصفهان به ۵۳۴ میلیون مترمکعب رسید

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: ذخیره آب سدهای بزرگ استان اصفهان تا دهم آبان ماه به ۵۳۴ میلیون مترمکعب رسید.‌ حسن ساسانی با اشاره به آخرین وضعیت ذخیره آبی هفت سد بزرگ استان اصفهان، اظهار داشت: ذخیره سد مخزنی زاینده رود با ظرفیت نرمال یک میلیارد و ۲۳۹ میلیون متر مکعب امروز […]

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: ذخیره آب سدهای بزرگ استان اصفهان تا دهم آبان ماه به ۵۳۴ میلیون مترمکعب رسید.‌

حسن ساسانی با اشاره به آخرین وضعیت ذخیره آبی هفت سد بزرگ استان اصفهان، اظهار داشت: ذخیره سد مخزنی زاینده رود با ظرفیت نرمال یک میلیارد و ۲۳۹ میلیون متر مکعب امروز به ۴۰۶ میلیون مترمکعب رسید.

وی ادامه داد: سد گلپایگان در حال حاضر ۶.۹۳ میلیون مترمکعب آب ذخیره داشته است و حجم آن نسبت به سال گذشته در مدت زمان مشابه ۱۵ درصد افزایش و در مقایسه با بلند مدت ۲۸ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان افزود: ذخیره سد قره‌آقاچ سمیرم به ۱۷.۵۸ میلیون مترمکعب رسیده است.

ساسانی با بیان این که ذخیره سد حنای سمیرم به ۱۳.۴۶ میلیون مترمکعب رسیده است، تصریح کرد: حجم این سد در مقایسه با بلند مدت ۴۴ درصد افزایش ذخیره آبی دارد.

وی ادامه داد: سد خمیران در تیران و کرون تا امروز ۱.۵۶ میلیون مترمکعب ذخیره آبی داشته است و ذخیره این سد نسبت به سال گذشته ۶۳ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان خاطر نشان کرد: سد باغکل واقع در خوانسار نیز هم اکنون ۱.۳۹ میلیون مترمکعب آب دارد و بر این اساس حجم آبی سد باغکل نسبت به میانگین بلند مدت ۴۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

ساسانی میزان آب ذخیره شده در سد کمانه را ۲.۸۰ میلیون متر مکعب اعلام کرد و افزود: میزان پرشدگی سد آغچه ۰.۲۹ میلیون متر مکعب است.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید