کد خبر:9276
پ
۴۸۶۰۸۷۶
یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛

دست خالی مورایس در خط دفاع برای دیدار برگشت با الهلال

سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای دیدار برگشت با الهلال ۳ بازیکن کلیدی خود در خطوط دفاعی را در اختیار ندارد. تیم‌های فوتبال سپاهان و الهلال در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شامگاه پنج‌شنبه ۲۶ بهمن به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود الهلال به […]

سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای دیدار برگشت با الهلال ۳ بازیکن کلیدی خود در خطوط دفاعی را در اختیار ندارد.

تیم‌های فوتبال سپاهان و الهلال در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شامگاه پنج‌شنبه ۲۶ بهمن به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود الهلال به پایان رسید تا کار شاگردان «ژوزه مورایس» برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی سخت شود.

در نیمه دوم این بازی و در دقیقه ۷۶ محمد دانشگر مدافع سپاهان به دلیل خطای خشن روی بازیکن الهلال از داور بازی کارت قرمز دریافت کرد تا دیدار برگشت تیم خود برابر نماینده قدرتمند عربستان را از دست دهد.

دانشگر در بازی برگشت برابر الهلال تنها غایب سپاهان نیست و محمدجواد حسین نژاد و هادی محمدی دو بازیکن دیگر سپاهان که در پست‌های هافبک و مدافع بازی می‌کنند به دلیل محرومیت از سوی AFC نمی‌توانند تیم خود را همراهی کنند و به این ترتیب مورایس در بازی برگشت ۳ بازیکن کلیدی خود در خط دفاعی را در اختیار ندارد.

دیدار برگشت تیم‌های الهلال و سپاهان پنج‌شنبه ۳ اسفند از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه ملک بن فهد ریاض برگزار می‌شود.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید