کد خبر:1880
پ
۱۸۱۶۴۵۳۳_۱۱۲

جذب ۱۱۰ میلیارد تومان برای تکمیل طرح‌های ورزشی اصفهان

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت:۱۱۰ میلیارد تومان برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی و اولویت دار استان جذب و هزینه شد.  مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت:۱۱۰ میلیارد تومان برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی و اولویت دار استان جذب و هزینه شد. جواد محمدی افزود:  ۲۶۰ طرح  نیمه تمام ورزشی را […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت:۱۱۰ میلیارد تومان برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی و اولویت دار استان جذب و هزینه شد.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت:۱۱۰ میلیارد تومان برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی و اولویت دار استان جذب و هزینه شد.
جواد محمدی افزود:  ۲۶۰ طرح  نیمه تمام ورزشی را در این دوره تحویل گرفتیم و تلاش کردیم که طرح جدیدی را تعریف نکنیم.
او با اشاره به   افتتاح ۲۰ طرح ورزشی در این استان طی هفته دولت گفت: این طرحها شامل ۱۵ باب زمین چمن مصنوعی و ورزشگاه‌های بازسازی شده در شهرستان‌های مختلف از جمله شاهین‌شهر، اردستان و نطنز است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه در این دوره یک سانتی‌متر کاربری ورزشی در استان تغییر نکرد ادامه داد: امروز توان مالی ساخت طرح  جدید وجود ندارد، اما احتمال رفع این مشکل در آینده وجود دارد.
محمدی گفت: خیران استان اصفهان در همه عرصه‌ها سرآمد هستند و خیران ورزشی استان هم پای کار توسعه ورزش این استان هستند و طرح‌های خوبی با حضور آن‌ها رقم خورده است.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید