کد خبر:6996
پ
۵O3A3987-1100×700
عضو هیات رییسه فدراسیون گلف:

ترویج «مینی گلف» در کشور از برنامه‌های فدراسیون است

عضو هیات رییسه فدراسیون گلف گفت: قصد داریم رشته «مینی گلف» را به‌عنوان یک ورزش مفرح، سالم و بدون خطر همگانی و خانوادگی در کشور گسترش دهیم. امیررضا دلیران فیروز روز دوشنبه اظهار داشت: برای توسعه رشته مینی گلف باید زمین‌های مورد نیاز آن احداث شود که همکاری نهادهای مختلف را می‌طلبد، برای مثال در […]

عضو هیات رییسه فدراسیون گلف گفت: قصد داریم رشته «مینی گلف» را به‌عنوان یک ورزش مفرح، سالم و بدون خطر همگانی و خانوادگی در کشور گسترش دهیم.

امیررضا دلیران فیروز روز دوشنبه اظهار داشت: برای توسعه رشته مینی گلف باید زمین‌های مورد نیاز آن احداث شود که همکاری نهادهای مختلف را می‌طلبد، برای مثال در اصفهان با مشارکت شهرداری زمین «مینی گلف» در یکی از پارک‌های جنوب این شهر (پارک مشاهیر) تا ابتدای سال ۱۴۰۳ احداث خواهد شد.

وی اضافه کرد: ساخت یک زمین مینی گلف حدود پنج میلیارد ریال هزینه دارد که نسبت به هزینه بسیاری از رشته‌ها، مبلغ چندان بالایی نیست و می‌توان ازآن برای ورزش بین خانواده‌ها استفاده کرد.

مشاور و عضو هیات رییسه فدراسیون گلف خاطرنشان کرد: کمبود منابع آبی برای آبیاری زمین چمن گلف چالش این رشته است و باعث شده است وضعیت زمین‌ها در همه استان‌ها قابل قبول نباشد.

دلیران فیروز افزود: زمین چمن گلف ورزشگاه انقلاب تهران نیز به‌دلیل ساخت و ساز سایر نهادها در اطراف آن از حالت استاندارد خارج و از ۱۸ میدان(بخش) به ۱۳ میدان تبدیل شده است.

وی گفت: فدراسیون در تلاش است زمین گلف ۱۰۴ هکتاری در محدوده شهر پرند را بازسازی و به محلی برای مسابقات مختلف تبدیل کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید