کد خبر:9710
پ
۴۳۰۸۷۵۹
رییس اداره امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان خبرداد؛

اعطای تسهیلات به فرهنگیان اصفهانی بدون مراجعه به بانک

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: بستر دریافت تسهیلات بدون مراجعه به بانک و از طریق فضای مجازی برای فرهنگیان استان فراهم شده است. مهدی منتجب در خصوص پرداخت تسهیلات به فرهنگیان استان اصفهان اظهار داشت: در راستای فعالیت‌های امور رفاهی فرهنگیان، ارائه تسهیلات، به‌خصوص پرداخت وام مرابحه طی […]

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: بستر دریافت تسهیلات بدون مراجعه به بانک و از طریق فضای مجازی برای فرهنگیان استان فراهم شده است.

مهدی منتجب در خصوص پرداخت تسهیلات به فرهنگیان استان اصفهان اظهار داشت: در راستای فعالیت‌های امور رفاهی فرهنگیان، ارائه تسهیلات، به‌خصوص پرداخت وام مرابحه طی دو سال اخیر در استان اصفهان به‌صورت ویژه پیگیری شده است.

وی ادامه داد: بستر لازم برای پرداخت وام از طریق فرایند الکترونیکی فراهم و در سال تحصیلی گذشته حدود ۷۳۰۰ وام مرابحه در بستر الکترونیکی پرداخت شد.

منتجب ابراز داشت: فرهنگیان بدون مراجعه به بانک و از طریق فضای مجازی نسبت به دریافت تسهیلات اقدام کردند.

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد: برای دومین سال متوالی پرداخت تسهیلات وام مرابحه در بستر فعالیت‌های الکترونیکی ادامه پیدا کرد و تعداد ۶۶۰۰ نفر از همکاران فرهنگی وام مرابحه ۱۲ درصد را دریافت کردند و یا در صف دریافت وام قرار دارند.

وی افزود: بیش از پنج هزار نفر از متقاضیان، وام مرابحه را دریافت کرده‌اند و طی روزهای آتی سایر مبالغ نیز پرداخت خواهد شد.

منتجب گفت: با تفاهم‌نامهٔ وزارت آموزش و پرورش و بانک ملی مقرر شد که ۲.۵ درصد از واریز حقوق فرهنگیان در اختیار همکاران قرار گیرد؛ این سهمیه به‌صورت ماهیانه خواهد بود و صرفاً تفاهم‌نامه اولیه شکل‌گرفته و بر این اساس ۲.۵ درصد مبلغ حقوق فرهنگیان را بانک به‌صورت تسهیلات در اختیار فرهنگیان قرار خواهد داد.

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان این سهمیه از زمان عقد تفاهم‌نامه موجود است، خاطرنشان کرد: به‌محض تعیین سهمیه استان اصفهان و پس حصول اعتبار و دریافت دستورالعمل لازم تسهیلات مذکور را در اختیار فرهنگیان استان اصفهان خواهیم داد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید