کد خبر:6257
پ
۱۸۶۷۷۷۸۲_۷۲۸

دعوت ۲۲ هندبالیست سپاهان به اردوی تیم‌های ملی پایه

۲۲ هندبالیست سپاهان به اردوی تیم‌های ملی پایه دعوت شدند. بنا بر اعلام روابط عمومی باشگاه سپاهان نخستین اردوی آمادگی پایگاه‌های ملی هندبال در دو گروه در رده سنی نونهالان (۱۳۸۶/۱۰/۱۱) از روز گذشته تا ۲۴ آذرماه به میزبانی استان و شهر اصفهان در حال برگزاری است. بر این اساس اردوی گروه اول از ۲۱ […]

۲۲ هندبالیست سپاهان به اردوی تیم‌های ملی پایه دعوت شدند.

بنا بر اعلام روابط عمومی باشگاه سپاهان نخستین اردوی آمادگی پایگاه‌های ملی هندبال در دو گروه در رده سنی نونهالان (۱۳۸۶/۱۰/۱۱) از روز گذشته تا ۲۴ آذرماه به میزبانی استان و شهر اصفهان در حال برگزاری است.
بر این اساس اردوی گروه اول از ۲۱ تا ۲۲ و گروه دوم از ۲۲ تا ۲۴ آذرماه برگزار می‌شود؛ در گروه اول ۵۴ و در گروه دوم ۴۴ بازیکن به این اردو دعوت شده‌اند.
امیرعلی احمدیان، متین رفیعی، امیرمحمد ملکوتی، سید دانیال میرحسینی، عرشیا عبودیان، محمدحسن رضایی، سعید داوری، سید ابوالفضل حسینی، آرتین مهدوی، معراج بابایی، عباس احمدی، محمد رفیعی، محمد ترکش، کمیل کمالی، محمد طا‌ها کمالی، علی تیموری و محمد احمدی بازیکنان تیم نوجوانان سپاهان هستند که به این اردو دعوت شدند.
همچنین سید احسان حسینی، محمد معین غلامی، محمد خسروی، امیر علی محقق و امیرمحمد فاضل از تیم نونهالان سپاهان در این اردو حضور دارند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید