کد خبر:15511
پ

خدمت رسانی «ستاد اربعین شهرداری اصفهان» به زائران اربعین حسینی (ع) در چذابه و کربلا

رئیس ستاد اربعین شهرداری اصفهان از آماده سازی تجهیزات و نیروهای این ستاد برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) در مرز چذابه و کربلای معلی خبر داد. سید مهدی عسگری با اعلام این خبر گفت: شهرداری اصفهان، امسال نیز مانند سال‌ گذشته همزمان با ایام اربعین حسینی(ع) در مرز چذابه و کربلای معلی به […]

رئیس ستاد اربعین شهرداری اصفهان از آماده سازی تجهیزات و نیروهای این ستاد برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) در مرز چذابه و کربلای معلی خبر داد.
سید مهدی عسگری با اعلام این خبر گفت: شهرداری اصفهان، امسال نیز مانند سال‌ گذشته همزمان با ایام اربعین حسینی(ع) در مرز چذابه و کربلای معلی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) خدمت رسانی می‌کند.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از ۱۵ محرم شرایط آماده سازی و اعزام نیروها به منطقه موردنظر فراهم و از اول ماه صفر (مصادف با ۱۵ مردادماه) خدمت رسانی آغاز می‌شود.

رئیس ستاد اربعین شهرداری اصفهان با اعلام اینکه در ایام اربعین حسینی(ع) ۱۸۰ موکب از اصفهان به کربلا اعزام می‌شود، اظهارکرد: بخشی از خدمت رسانی به زائران در کربلا شامل نظافت خیابان ها، شست و شو و حمل زباله است. در این ایام، کمیته خدمات شهری شهرداری اصفهان با تجهیزات و نیروهای خود در مرز چذابه و ۱۸ کیلومتری شارع کربلا در شهر کربلا مستقر شده و خدمت رسانی می پردازد.

وی با بیان اینکه طبق دستور وزارت کشور، اقدامات لازم جهت آماده سازی تجهیزات و اعزام نیروها در حال انجام است، گفت: تجهیزاتی مانند ماشین حمل زباله، ماشین جاروزنی، جدول شوی مکانیزه، دستگاه خنک کننده، دستگاه مه پاش، تانکر آب، اتوبوس، خودروی حمل متوفی و جرثقیل به عراق اعزام می‌شود.

عسگری با بیان اینکه بر اساس ابلاغ ارسالی، ارایه خدمات مربوط به امور شهری در مرز کربلا و چذابه با شهرداری اصفهان است، گفت: در این ایام، هماهنگی میان سایر شهرهای استان با محوریت اصفهان انجام می‌شود، بنابراین طی نامه‌ای به استانداری، درخواست کردیم که با شهرداری‌های اطراف نامه‌نگاری لازم برای آماده سازی ماشین آلات لازم صورت گیرد.

منبع
برنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید