کد خبر:4448
پ
۱۹۳۲۳۹۲
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان:

کارتن خواب‌های ناژوان جمع‌آوری شدند

مدیر ناژوان شهرداری اصفهان از جمع‌آوری کارتن‌خواب‌های سطح ناژوان خبر داد و گفت: این اقدام در راستای اجرای طرح هماهنگ اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان با همکاری عوامل انتظامی کلانتری ۲۸ انجام شد. مهدی قائلی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح هماهنگ اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان […]

مدیر ناژوان شهرداری اصفهان از جمع‌آوری کارتن‌خواب‌های سطح ناژوان خبر داد و گفت: این اقدام در راستای اجرای طرح هماهنگ اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان با همکاری عوامل انتظامی کلانتری ۲۸ انجام شد.

مهدی قائلی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح هماهنگ اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان و با توجه به آغاز سرما، جهت جمع‌آوری، انتقال و همراهی افراد کارتن‌خواب از سطح معابر و اماکن شهر اصفهان، همکاران اداره خدمات شهری مدیریت ناژوان نیز با همکاری عوامل انتظامی کلانتری ۲۸، نسبت به شناسایی، جمع‌آوری و انتقال افراد کارتن خواب در عرصه ناژوان، حاشیه جاده سلامت و خیابان الفت و انتقال به محیط مناسب اقدام کردند.

 

کارتن خواب‌های ناژوان جمع‌آوری شدند

 

وی افزود: مدیریت ناژوان به همت همکاران پرتلاش خود و سایر دستگاه‌های اعم از قضائی، انتظامی، اجرایی و همکار، اقدامات متعدد و مؤثری جهت افزایش سطح امنیت و آسایش و فراهم کردن فضای مناسب برای حضور شهروندان در عرصه پارک طبیعی و جنگلی ناژوان انجام داده است.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید