کد خبر:5231
پ
۱۴۰۱۱۱۲۵۰۰۰۸۱۸_Test_PhotoN

برخورد با بیش از ۲ هزار خودروی دارای نقص فنی در اصفهان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از برخورد با ۲ هزار و ۱۹۸ دستگاه خودروی دارای نقص فنی در اجرای طرح کنترل سلامت فنی وسایل نقلیه خبر داد. اصغر زارع، رئیس پلیس راهور استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به افزایش میزان آلودگی هوای کلانشهر اصفهان و براساس مصوبه کمیته اضطرار مدیریت […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از برخورد با ۲ هزار و ۱۹۸ دستگاه خودروی دارای نقص فنی در اجرای طرح کنترل سلامت فنی وسایل نقلیه خبر داد.

اصغر زارع، رئیس پلیس راهور استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به افزایش میزان آلودگی هوای کلانشهر اصفهان و براساس مصوبه کمیته اضطرار مدیریت بحران استانداری طرح تشدید کنترل سلامت فنی وسایل نقلیه و برخورد با خوردوهای دودزا به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این طرح که از ۱۴ آبان آغاز شده است تا روز گذ شته جمعه ۱۹ آبان ماه ۲ هزار و ۱۹۸ دستگاه خودروی دارای نقص فنی توسط کارشناسان پلیس راهور شناسایی و مورد اعمال قانون قرار گرفتند.

زارع بیان کرد: در این مدت ۷۰ دستگاه خودرو نیز فک پلاک شده و به آنها پلاک تعمیری داده شد تا ظرف ۴۸ ساعت به یکی از تعمیرگاه های مجاز مراجعه و نسبت به رفع نقص خودروی خود اقدام و سپس برای دریافت پلاک اصلی خود به پلیس راهور استان مراجعه کنند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه در طرح مذکور ۱۶ مرکز معاینه فنی توسط کارشناسان پلیس راهور استان مورد بازدید قرار گرفتند، گفت: به رانندگان توصیه می کنیم پیش از پایان مدت اعتبار برگ معاینه فنی خودروی خود به یکی از مراکز معاینه فنی مراجعه و نسبت به اخذ برگ معاینه فنی جدید اقدام کنند.

وی جریمه نداشتن برگ معاینه فنی را ۵۰۰ هزار ریال اعلام کرد و افزود: البته خودروهای فاقد برگ معاینه فنی برای هر بار تردد از مقابل دوربین‌های هوشمند مورد اعمال قانون قرار خواهند گرفت و همین طور بر جریمه‌هایش افزوده می‌شود.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید