کد خبر:2530
پ
۴۳۱۶۳۹۶
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی اصفهان خبرداد؛

احتمال بارش پراکنده در ارتفاعات اصفهان/ هوا گرم‌تر می شود

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از افزایش ابر و احتمال بارش‌ پراکنده به ویژه در ارتفاعات غرب استان طی روز یکشنبه ۱۲ شهریور خبرداد. آسیه آقایی با اشاره به اینکه تا اواسط هفته آینده جوی به نسبت پایدار در استان حاکم است، اظهار داشت: آسمان در بیشتر مناطق به صورت صاف تا […]

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از افزایش ابر و احتمال بارش‌ پراکنده به ویژه در ارتفاعات غرب استان طی روز یکشنبه ۱۲ شهریور خبرداد.

آسیه آقایی با اشاره به اینکه تا اواسط هفته آینده جوی به نسبت پایدار در استان حاکم است، اظهار داشت: آسمان در بیشتر مناطق به صورت صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد به نسبت شدید و در نواحی شرقی احتمال گردوخاک محلی پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: از فردا به‌ویژه در نیمه غربی گاهی افزایش ابر و روز یکشنبه در ارتفاعات احتمال بارش پراکنده نیز وجود دارد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به افزایش یک تا ۲ درجه‌ای دما طی ۲۴ ساعت پیش رو، خاطرنشان کرد: بیشینه دمای هوای کلان‌شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۳۷ درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به ۲۲ درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.

آقایی اضافه کرد: خور و بیابانک با بیشینه دمای ۴۱ درجه سلسیوس بالای صفر و بوئین میاندشت با کمینه دمای ۹ درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان پیش بینی می‌شود.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید