کد خبر:5100
پ
۴۶۰۲۰۶۹
رئیس کل دادگستری استان اصفهان:

۵۷۰۰ دادگاه آنلاین در مهر ماه در اصفهان برگزار شد

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از برگزاری ۵ هزار و ۷۰۰ دادگاه آنلاین در ماه مهر در استان اصفهان خبر داد.  حجت الاسلام اسدالله جعفری در خصوص عملکرد دادگستری استان اصفهان در حوزه دادرسی الکترونیک اظهار داشت: در مهر ماه سال جاری حدود چهار هزار و ۷۰۰ جلسه دادگاه آنلاین برگزار شده که این تعداد […]

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از برگزاری ۵ هزار و ۷۰۰ دادگاه آنلاین در ماه مهر در استان اصفهان خبر داد.

 حجت الاسلام اسدالله جعفری در خصوص عملکرد دادگستری استان اصفهان در حوزه دادرسی الکترونیک اظهار داشت: در مهر ماه سال جاری حدود چهار هزار و ۷۰۰ جلسه دادگاه آنلاین برگزار شده که این تعداد شامل چهار هزار و ۴۴۵ جلسه با زندان و یک هزار و ۲۵۳ جلسه با اصحاب دعوی بوده است.

وی ادامه داد: در این خصوص تلاش دادگستری استان و معاونت فناوری اطلاعات و برنامه ریزی بر آن بوده ضمن فراهم کردن بستر و امکانات مناسب، اعزام زندانی و حضور اصحاب دعوی در شعب را به حداقل رساند.

رئیس کل دادگستری استان افزود: انجام ۴۵۳ مورد ملاقات الکترونیک زندانیان از دیگر اقدامات در این حوزه است.

حجت جعفری ضمن تقدیر از تلاش‌های پرسنل معاونت فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان تأکید کرد: در راستای ارتقا کیفی و کمی عملکرد، اقدامات حوزه‌ها و مجتمع‌های قضائی سراسر استان به طور مستمر تحت نظارت و پایش بوده و ضمن تقدیر از حوزه‌های برتر، تذکرات لازم جهت پیشرفت کمی و کیفی داده می‌شود.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید