کد خبر:9131
پ
۱۷۰۹۳۲۸۵۸

۵۰ پروژه عمرانی در شهرستان نایین افتتاح شد

۵۰ پروژه عمرانی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان روز سه شنبه در شهرستان نایین افتتاح شد. به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، مهران زینلیان در آیین افتتاح این پروژه‌ها گفت: این پروژه‌ها به منظور خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم این شهرستان و با اعتباری بالغ بر هفت هزار و […]

۵۰ پروژه عمرانی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان روز سه شنبه در شهرستان نایین افتتاح شد.

به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، مهران زینلیان در آیین افتتاح این پروژه‌ها گفت: این پروژه‌ها به منظور خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم این شهرستان و با اعتباری بالغ بر هفت هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

وی این پروژه‌ها را شامل بهره‌برداری از پروژه آسفالت معابر روستای چوپانان، افتتاح اقامتگاه خورشید و بهره برداری از آسفالت معابر شهر انارک عنوان کرد و گفت: همچنین در شهر نایین، سالن تطهیر بهشت کبری، محوطه سازی آسیاب تاریخی «ریگاره محمدیه»، «خانه کودک و نوجوان رویای سبز یگانه» و «اقامتگاه بومگردی بام» به بهره برداری رسید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افزود: مدرسه برکت و شرکت مُدرن صنعت نایین (اولین تولید کننده بُکس بادی در شهرک صنعتی نایین) نیز در جریان این سفر افتتاح شد.

 

اشتغالزایی برای ۲۷۵ نفر با افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرستان نایین

فرماندار نایین گفت: افتتاح این پروژه‌های عمرانی و خدماتی، زمینه اشتغالزایی ۲۷۵ نفر را فراهم کرده است.

محمد کریمی خاطرنشان کرد: از میان پروژه‌های آماده افتتاح، ۳۷ پروژه دولتی و ۱۳ پروژه مربوط به بخش خصوصی و خیران و همچنین از میزان اعتبارات بخش خصوصی مبلغ پنج میلیون و ۳۸۶ هزار یورو از محل اعتبارات ارزی تامین شده است.

فرماندار نایین ادامه داد: پروژه‌های مورد بهره‌برداری در بخش‌های زیرساخت، راه، انرژی، ارتباطات، دانش‌بنیان، خدمات، صنایع، کشاورزی و آموزشی از جمله احداث و بهسازی شبکه برق، سنگ‌فرش معابر شهری و روستایی، تجهیز و توسعه شبکه مخابرات، زیرسازی و آسفالت معابر شهری و روستایی و محورهای مواصلاتی است.

شهرستان نایین در ۴۰ کیلومتری شرق اصفهان واقع است.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید