کد خبر:1914
پ
۱۶۹۹۹۰۸۰۲
همزمان با هفته دولت؛

۵۰مدرسه در اصفهان افتتاح می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان از افتتاح ۵۰ مدرسه در استان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: این اقدام به منظور جایگزینی برخی از مدارس مخروبه و نیازمند مرمت انجام می‌شود. محمدرضا ابراهیمی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با افتتاح این پروژه‌های آموزشی، ۲۰۰ کلاس درس به مدار استفاده شهروندان و دانش‌آموزان […]

مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان از افتتاح ۵۰ مدرسه در استان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: این اقدام به منظور جایگزینی برخی از مدارس مخروبه و نیازمند مرمت انجام می‌شود.

محمدرضا ابراهیمی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با افتتاح این پروژه‌های آموزشی، ۲۰۰ کلاس درس به مدار استفاده شهروندان و دانش‌آموزان استان اضافه می‌شود.

وی اظهار داشت: در هفته دولت اقدامات بسیار ویژه و خوبی در حوزه آموزش و پرورش انجام که اعلام این اخبار به مردم موجب نشاط بخشی آن‌ها خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان یادآور شد: امسال چهار نفر از دانش‌آموزان استان رتبه‌های برتر کشور شامل رتبه‌های اول و پنجم علوم‌تجربی، رتبه دوم زبان و چهارم گروه هنر را به افتخارات اصفهان افزودند.

وی ادامه داد: رتبه‌های ۲ رقمی زیادی هم در کنکور سراسری امسال به اصفهان تعلق گرفت که نشان از حرکت علمی ویژه‌ای است که در این استان آغاز شده است.

ابراهیمی افزود: تأثیر معدل ۴۰ درصدی امسال، ۵۰ درصدی سال آینده و ۶۰ درصدی پس از آن، ما را به عدالت آموزشی نزدیک می‌کند که اثرات خود را در کنکور هم ‌نشان داد.

وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان باید از ابتدای سال تحصیلی توجه ویژه به متون درسی خود داشته باشند که اصل سؤالات امتحانی و کنکور از کتاب‌های مصوب وزارت آموزش و پرورش خواهد بود که به‌عنوان محور قرار گرفته است.

دوم تا هشتم شهریور بعنوان “هفته دولت” نامگذاری شده است.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید