کد خبر:2076
پ
۱۴۰۱۱۱۰۲۰۰۰۷۲۳_Test_PhotoN

۲۰۰ کلاس درس به فضای آموزشی استان اصفهان اضافه می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان، گفت: امسال ۵۰ مدرسه در قالب ۲۰۰ کلاس در هفته دولت افتتاح می‌شود که به مدار استفاده شهروندان و دانش‌آموزان اضافه خواهد شد.  محمدرضا ابراهیمی مدیرکل آموزش و پرورش با تبریک کسب رتبه‌های برتر آزمون سراسری توسط دانش‌آموزان اصفهانی، اظهار داشت: امسال ۴ رتبه نفر از دانش‌آموزان استان رتبه‌های […]

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان، گفت: امسال ۵۰ مدرسه در قالب ۲۰۰ کلاس در هفته دولت افتتاح می‌شود که به مدار استفاده شهروندان و دانش‌آموزان اضافه خواهد شد.

 محمدرضا ابراهیمی مدیرکل آموزش و پرورش با تبریک کسب رتبه‌های برتر آزمون سراسری توسط دانش‌آموزان اصفهانی، اظهار داشت: امسال ۴ رتبه نفر از دانش‌آموزان استان رتبه‌های برتر کشور نظیر رتبه‌های اول و پنجم علوم‌تجربی، رتبه دوم زبان و چهارم گروه هنر به نام شهر شهیدان، اصفهان تعلق گرفت.

وی ادامه داد: رتبه‌های دورقمی زیادی را داریم که نشان از حرکت علمی ویژه است که در استان اصفهان آغاز کرده‌ایم و در حال پیشروی هستیم.

ابراهیمی بیان کرد: تأثیر معدل ۴۰ درصدی امسال و ۵۰ درصدی سال آینده و ۶۰ درصدی پس از آن، ما را به عدالت آموزشی نزدیک می‌کند که اثرات خود را در کنکور هم‌ نشان داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: دانش‌آموزان از ابتدای سال تحصیلی توجه ویژه به متون درسی خود داشته باشند که اصل سؤالات امتحانی و کنکور از کتاب‌های مصوب وزارت آموزش و پرورش خواهد بود که محور قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: اجلاس سراسری مدیران آموزش سراسر کشور را به‌صورت ترکیبی، حضوری در مراکز استان‌ها و مجازی با کشور، داشتیم که هم‌اندیشی و هم‌افزایی خوبی صورت گرفت که ده محور ویژه برای کیفیت‌بخشی تربیتی و آموزشی مورد بحث قرارداشت.

ابراهیمی عنوان کرد: در آستانه هفته دولت هستیم و اقدامات بسیار ویژه و خوبی در حوزه آموزش و پرورش انجام خواهد شد که در فرصت مناسب برای نشاط بخشی به مردم استان معرفی شوند و همچنین از طریق مراجعه به سایت آموزش و پرورش اقدامات صورت‌گرفته و در حال انجام قابل‌مشاهده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: امسال به لحاظ سخت‌افزاری با توجه‌به اینکه تعدادی از مدارس در استان اصفهان از رده‌ خارج شده‌اند، ۵۰ مدرسه در قالب ۲۰۰ کلاس در هفته دولت افتتاح می‌شود که به مدار استفاده شهروندان و دانش‌آموزان اضافه خواهد شد.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید