کد خبر:2336
پ
اربعین

۱۲۰۰تُن کالای اساسی به ستاد بازسازی عتبات عالیات اصفهان اختصاص یافت

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان گفت: در آستانه گرامیداشت اربعین حسینی  حدود  یک هزار و ۲۰۰ تُن کالای اساسی شامل آرد، شکر و برنج وارداتی در اختیار ستاد عتبات عالیات استان قرار گرفته است تا برای رعایت حال زائران بین آنها توزیع شود. محسن ضیائی روز دوشنبه اظهار داشت : برای برپایی […]

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان گفت: در آستانه گرامیداشت اربعین حسینی  حدود  یک هزار و ۲۰۰ تُن کالای اساسی شامل آرد، شکر و برنج وارداتی در اختیار ستاد عتبات عالیات استان قرار گرفته است تا برای رعایت حال زائران بین آنها توزیع شود.

محسن ضیائی روز دوشنبه اظهار داشت : برای برپایی موکب‌های اربعین حسینی (ع) از محل ذخایر راهبردی کالاهای اساس ، ۵۴۱ تُن برنج وارداتی هندی، ۶۵ تُن شکر و همچنین مقدار ۶۰۰ تُن آرد دولتی در اختیار ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: این کالاها با قیمت دولتی در اختیار آنها قرار گرفته تا از طریق نذورات بین موکب‌های بین راهی توزیع شود.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان با تأکید بر اینکه طرح عرضه کالاهای مورد نیاز موکب‌های اربعین حسینی برای این ایام با قیمت دولتی تعیین شده است، خاطرنشان کرد: این کالاها از محل انبارهای ادارات کل غله و خدمات بازرگانی استان و کارخانه‌های آردسازی اصفهان تأمین شده است.

وی با اشاره به اینکه کمبودی در تامین کالای اساسی در بازار استان اصفهان وجود ندارد اضافه کرد: درصورت نیاز استان به سهمیه بیشتر برنج خارجی و شکر در این ایام، اقدام‌های لازم برای تامین آن از سوی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان انجام می‌شود و در این ارتباط کمبودی وجود نخواهد داشت.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید