کد خبر:16024
پ

۷۷ شعبه فعال اخذ رأی برای انتخابات ریاست جمهوری در گلپایگان

فرماندار گلپایگان گفت: از اصحاب رسانه می‌خواهیم طی روزهای باقی‌مانده برای اهمیت انتخابات و حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای نهایت تلاش خود را به کار ببندند. محمدرضا عسگریان اظهار کرد: بعد از صدور دستور برگزاری انتخابات در کشور، هیئت‌های اجرایی و نظارت را در شهرستان گلپایگان تشکیل دادیم تا مقدمات برگزاری انتخابات در شهرستان […]

فرماندار گلپایگان گفت: از اصحاب رسانه می‌خواهیم طی روزهای باقی‌مانده برای اهمیت انتخابات و حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای نهایت تلاش خود را به کار ببندند.

محمدرضا عسگریان اظهار کرد: بعد از صدور دستور برگزاری انتخابات در کشور، هیئت‌های اجرایی و نظارت را در شهرستان گلپایگان تشکیل دادیم تا مقدمات برگزاری انتخابات در شهرستان ایجاد شود، همچنین مکان شعبات اخذ رأی و چیدمان اعضا شعبات انجام شده است. مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری  سرلوحه کار ما است و اقدامات خوبی در این راستا انجام دادیم. از اصحاب رسانه می‌خواهیم طی روزهای باقی مانده در راستای اهمیت انتخابات و حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای نهایت تلاش خود را به کار ببندند.

وی ادامه داد: تلاش کردیم نواقصی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال  گذشته بود را برطرف کنیم. ۷۷ شعبه اخذ رأی برای شهرستان گلپایگان در نظر گرفته‌ایم که از این تعداد ۵۰ شعبه شهری و مابقی روستایی است همچنین از مجموع شعبات اخذ رأی ۱۹ شعبه سیار خواهیم داشت.

فرماندار گلپایگان گفت: به دلیل فرصت زمانی کم‌افراد آموزش دیده‌ای که در دوره‌های مختلف فعال بودند در هیئت اجرایی حضور دارند، ضمن اینکه دوره‌های آموزشی فشرده هم برگزار کردیم. در انتخابات مجلس که در سال گذشته برگزار شد به ازای هر شعبه یک بازرس داشتیم، اما اکنون بر اساس دستورالعمل ارسالی از سوی وزارت کشور به ازای هر ۱۰ شعبه یک بازرس فعال خواهد بود.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید