کد خبر:3418
پ
۴۴۵۸۳۱۷

۳۰۰میلیارد پروژه خیرساز به آموزش و پرورش اصفهان تحویل شد

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس ‌اصفهان ضمن اشاره به تخصیص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار ویژه تجهیزات مدارس گفت: ۳۰۰میلیارد تومان پروژه خیرساز به آموزش و پرورش استان ‌تحویل داده شد. مجید نسیمی در  نطنز ، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام حسن عسگری و تبریک به مناسبت فرا رسیدن آغاز امامت امام زمان(عج) اظهار […]

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس ‌اصفهان ضمن اشاره به تخصیص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار ویژه تجهیزات مدارس گفت: ۳۰۰میلیارد تومان پروژه خیرساز به آموزش و پرورش استان ‌تحویل داده شد.

مجید نسیمی در  نطنز ، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام حسن عسگری و تبریک به مناسبت فرا رسیدن آغاز امامت امام زمان(عج) اظهار داشت: به لطف خدا و همت خیران و پیگیری‌های صورت گرفته ۵۳ پروژه با ۲۷۸ کلاس درس ویژه شش ماهه نخست سال جاری پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها زیربنایی به وسعت ۳۰۰هزار مترمربع دارد، افزود: اعتبار تخصیص داده شده به این پروژه‌ها ۳۰۰ میلیارد تومان است و از این ۵۳ پروژه ۳۱ پروژه در هفته دولت افتتاح و تحویل آموزش و پرورش استان اصفهان شده است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان با بیان اینکه در این استان ۴۳۰ پروژه آموزشی، فرهنگی، ورزشی و پرورشی در دست اقدام داریم، ابراز داشت: از این تعداد ۳۲۰ پروژه مشارکت خیران است و ۷۵ درصد از ۵۳پروژه‌ تحویلی نیز مشارکتی با خیران بوده است و ۱۷ درصد نیز تماما خیرساز بوده است

وی با بیان اینکه خیران همواره در کنار آموزش و پرورش هستند، گفت: سعی‌شده است اعتبارات دولتی بر روی پروژه‌هایی متمرکز شود که اولا پیشرفت فیزیکی قابل توجهی داشته و از سوی دیگر نیز در مناطق کم‌برخوردار واقع شده باشد.

نسیمی با بیان اینکه امسال بالغ بر ۶۰ میلیار تومان اعتبار تجهیزات داشتیم، تصریح کرد: با این اعتبارات، تجهیزات آموزشی و هنرستانی خریداری شده است و در بخش هنرستانی بیشتر در حوزه خرید رایانه تمرکز کردیم و ۵۰۰ دستگاه رایانه خریداری شده است.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید