کد خبر:3660
پ
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان:

۲ زورگیر مسلح در اصفهان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۲ نفر که با تهدید اسلحه گرم از رانندگان خودروهای سواری زورگیری می‌کردند، خبر داد. سرهنگ حسین بساطی اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان به کلانتری ۱۳ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان مبنی بر زورگیری مسلحانه ۲ نفر از آنان پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و مأموران پلیس […]

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۲ نفر که با تهدید اسلحه گرم از رانندگان خودروهای سواری زورگیری می‌کردند، خبر داد.

سرهنگ حسین بساطی اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان به کلانتری ۱۳ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان مبنی بر زورگیری مسلحانه ۲ نفر از آنان پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و مأموران پلیس شناسایی و دستگیری متهمان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در بررسی‌های دقیق صورت گرفته مشخص شد ۲ نفر که مسلح به سلاح شورشی بودند در ساعات خلوت و ساعات پایانی شب جلوی خودروهای سواری به ویژه خودروهای پژ و۲۰۶ را گرفته و با تهدید رانندگان محتویات داخل خودروها شامل ضبط و باند و سایر اموال با ارزش داخل آن را به سرقت می‌بردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه مأموران پلیس موفق شدند در کمترین زمان ممکن چهره و هویت اصلی سارقان را بدست آوردند عنوان کرد: با تلاش‌ها و پیگیری‌های دقیق و تخصصی صورت گرفته نهایتاً این متهمان که به وسیله یک دستگاه خودرو در یکی از نقاط شهر تردد می‌کردند توسط واحد گشت انتظامی کلانتری شناسایی و در یک اقدام ضربتی دستگیر شدند.

سرهنگ بساطی از کشف یک اسلحه شورشی با ۳۰ عدد فشنگ و تعدادی اقلام و لوازم مورد استفاده در سرقت طی بازرسی از خودروی متهمان خبر داد و گفت: در بررسی انجام شده مشخص شد یکی از متهمان دستگیر شده سابقه دار و از محکومان فراری است.

وی با اشاره به کشف ۱۵ فقره سرقت از رانندگان خودروهای سواری توسط زورگیران دستگیر شده گفت: در این خصوص پرونده تشکیل شده و پس از تنظیم شکایت مال باختگان متهمان تحویل مرجع قضائی شدند.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید