کد خبر:8746
پ
۴۶۸۵۳۹۶

۲۶۹ پروژه گازرسانی استان اصفهان در دهه فجر بهره‌برداری می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: در دهه فجر سال ۱۴۰۲ گفت: ۲۶۹ پروژه گازرسانی در دهه فجر امسال در این شرکت با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۴۸۰ میلیارد تومان بهره برداری می‌شود. ابوالقاسم عسگری با اشاره به اقدامات شرکت گاز استان اصفهان در دهه فجر اظهار کرد: آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های افزایش […]

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: در دهه فجر سال ۱۴۰۲ گفت: ۲۶۹ پروژه گازرسانی در دهه فجر امسال در این شرکت با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۴۸۰ میلیارد تومان بهره برداری می‌شود.

ابوالقاسم عسگری با اشاره به اقدامات شرکت گاز استان اصفهان در دهه فجر اظهار کرد: آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های افزایش ظرفیت ایستگاه‌های تقلیل فشار CGS نائین و کوهپایه و احداث و نصب ۲ ایستگاه تقلیل فشار مربوط به طرح جامع اصفهان به‌عنوان طرح‌های زیرساختی این شرکت است.

وی ادامه داد: بهره‌برداری از ۲۶۹ پروژه گازرسانی در دهه فجر امسال در این شرکت با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۴۸۰ میلیارد تومان انجام خواهد شد که از این تعداد، می‌توان به گازرسانی به واحدهای تولیدی جاده ابوزیدآباد آران و بیدگل، شهرک صنعتی برزک کاشان، روستای اسدآباد بالا و صدها پروژه مهم قابل بهره‌برداری دیگر است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان بیان کرد: بهینه‌سازی موتورخانه‌های مشترکین در سطح استان اصفهان، نصب و راه‌اندازی ایستگاه CGS با ظرفیت ۵۰ هزار و ایستگاه TBS با ظرفیت ۲۰ هزار مترمکعبی روستای مبارکه از توابع تیران و همچنین عملیات افزایش ظرفیت ایستگاه CGS قهی از توابع کوهپایه از ۵ هزار به ۲۰ هزار مترمکعب بر ساعت را از جمله پروژه‌های شاخص قابل بهره‌برداری در ایام دهه فجر سال‌جاری عنوان کرد.

عسکری با اشاره به توزیع سالانه حدود ۲۲ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در سطح استان، تصریح کرد: تمام رسالت و تلاش کارکنان این شرکت، بهره‌مندی ۵ میلیون و ۵۰۰ نفر جمعیت استان در هر سه بخش خانگی، صنعتی و عمومی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر، ۱۰۰ درصد شهرهای استان، معادل ۱۱۴ شهر و ۱۵۱۶ روستا و مزرعه از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید