کد خبر:8843
پ
۱۴۰۲۱۱۰۲۰۰۰۸۹۰_Test_PhotoN

۱۰۰ طرح اشتغال مددجویان کمیته امداد استان اصفهان در دهه فجر راه اندازی می‌شود

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: همزمان با ایام دهه فجر، ۱۰۰ طرح اشتغال مددجویی در زمینه نیروگاه خورشیدی و دامپروری در سطح استان راه اندازی می‌شود. احمد رضایی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با اشاره به فرصت های شغلی ایجاد شده طی سال جاری، […]

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: همزمان با ایام دهه فجر، ۱۰۰ طرح اشتغال مددجویی در زمینه نیروگاه خورشیدی و دامپروری در سطح استان راه اندازی می‌شود.

احمد رضایی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با اشاره به فرصت های شغلی ایجاد شده طی سال جاری، اظهار داشت: امسال تاکنون بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ۱۴۰۰ میلیارد تومان برای مددجویان تحت حمایت فراهم شده است.

وی با بیان اینکه همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۵۰ طرح نیروگاه خورشیدی بر بام منازل مددجویان، به شبکه برق متصل خواهد شد، ادامه داد: امسال تاکنون ۱۷۲ مورد از این طرح بر پشت بام منازل مددجویان تحت حمایت در سطح استان اجرا شده و در ایام دهه مبارک فجر نیز ۳۰ طرح در شهرستان تیران و ۲۰ طرح در شهرستان ورزنه به شبکه برق استان متصل خواهد شد.

رضایی طرح نیروگاه های خورشیدی را برای خانوارهایی با سرپرستان از کارافتاده و زنان سرپرست خانوار، دارای توجیه اقتصادی مناسبی توصیف کرد و افزود: امسال با برنامه ریزی صورت گرفته، تنها با پرداخت ۱۲۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال، این طرح برای مددجویان راه اندازی شده است که این مبلغ تمام شده برای خانوارهای تحت حمایت نسبت به سایر استان ها کمتر می باشد و با توجه به بازپرداخت ۷ ساله این تسهیلات، می توانند به درآمدی پایدار برسند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان همچنین به پرداخت تسهیلات برای راه اندازی ۵۰ طرح دامپروری اشاره داشت و گفت: در این ایام برای ایجاد و گسترش طرح های مددجویان در زمینه دامپروری دام سبک و سنگین نیز تسهیلاتی به ارزش ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت می شود.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید