کد خبر:7748
پ
۱۲۱۹۱۰۴۳_۳۵۶

یاریگران اجتماعی نقطه عطف رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی مناطق هستند

محمد صیرفی‌نژاد مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: «یاریگران اجتماعی» نقطه عطف رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی مناطق هستند. محمد صیرفی نژاد در اجتماع«یاریگران اجتماعی» منطقه ۱۰ اظهار کرد:با کمک یاریگران اجتماعی می خواهیم نگاه متفاوت به زیست بوم محلات داشته و بدانیم زیر پوست شهر چه می گذرد تا شرایط را برای  فعالیت فرهنگی […]

محمد صیرفی‌نژاد مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: «یاریگران اجتماعی» نقطه عطف رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی مناطق هستند.
محمد صیرفی نژاد در اجتماع«یاریگران اجتماعی» منطقه ۱۰ اظهار کرد:با کمک یاریگران اجتماعی می خواهیم نگاه متفاوت به زیست بوم محلات داشته و بدانیم زیر پوست شهر چه می گذرد تا شرایط را برای  فعالیت فرهنگی و  اجتماعی بیشتر آماده کنیم.
وی با اشاره به اینکه منطقه ۱۰ یکی از مناطق وسیع و گسترده با ۲۵۰ هزار نفر و ۱۲ درصد جمعیت است، افزود:این منطقه پتانسیل مختلف و تنوع فرهنگی زیادی دارد، زیرا  ۱۰۰ مسجد و ۵۳ مرکز فر هنگی،۶ امام زاده، ۲۵ مرکز فرهنگی ورزشی وابسته به شهرداری و ۱۷ محله دارد که زیست بوم فرهنگی متفاوت از منطقه حصه گرفته تا دشتستان را در بردارد.
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان تصریح کرد:برگزاری این جلسات به منظور همگرایی منطقه است و یاریگران اجتماعی نقطه عطف طرح مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی منطقه هستند تا بتوانیم با یک ادبیات مشترک رویدادهای خوبی را برای مردم منطقه رقم بزنیم.
آسیب های اجتماعی و مشکلات ۲۰۰ محله شهر اصفهان احصاء شده است.
منبع
برنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید