کد خبر:4507
پ
۶۲۷۷۴۲۹۲

گیتی‌ها آماده برای یک شروع خوب در خانه

تیم والیبال گیتی‌پسند در هفته نخست رقابت‌ها لیگ برتر والیبال کشور در حالی در خانه میزبان شهرداری ارومیه است که کاپیتان باقری از آمادگی کامل و انگیزه بالا تیمش می‌گوید. تیم والیبال گیتی‌پسند پس از قهرمانی در لیگ دسته یک کشور، فصل گذشته نخستین حضورش پس از سال‌ها دوری از لیگ برتر را با جایگاه […]

تیم والیبال گیتی‌پسند در هفته نخست رقابت‌ها لیگ برتر والیبال کشور در حالی در خانه میزبان شهرداری ارومیه است که کاپیتان باقری از آمادگی کامل و انگیزه بالا تیمش می‌گوید.

تیم والیبال گیتی‌پسند پس از قهرمانی در لیگ دسته یک کشور، فصل گذشته نخستین حضورش پس از سال‌ها دوری از لیگ برتر را با جایگاه نهمی جدول سوپر لیگ به پایان رساند و با دو امتیاز کمتر شانس صعود به پلی‌آف را از دست داد.

گیتی‌ها امسال را با هدف حضور میان هشت تیم پلی‌آف آغاز خواهند کردند و در نخستین بازی فصل ۱۴۰۲ امروز (یکشنبه-۳۰ مهرماه) از ساعت ۱۶ در ورزشگاه مخابرات اصفهان میزبان شهرداری ارومیه خواهند بود.

بلندقامتان گیتی‌پسند از مردادماه تمرینات بدنسازی و توپی خود را رسما آغاز کردند تا با بازیکنان خوبی که جذب کرده آماده به مصاف رقبایش برود.

نخستین مصاف قرمزپوشان اصفهان با نماینده ارومیه است.

هومن باقری، کاپیتان گیتی‌پسند درباره این مصاف می‌گوید: شهرداری ارومیه تیمی است که همیشه بازیکنان خوبی داشته و با آمادگی بالا پا میدان می‌گذارد. ما نیز هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیریم، زیرا هیچ بازی آسان نیست و همه تیم‌ها قابل احترام هستند. او تاکید می‌کند: در نهایت تیمی که تلاش بیشتر و اشتباهات کمتر داشته باشد، به امتیاز حداکثری بازی می‌رسد.

باقری همچنین در خصوص دیرتر شروع شدن لیگ امسال یادآور می‌شود: با توجه به بازی‌های ملی، لیگ دیرتر آغاز شد. انتظار داریم برنامه‌ریزی طوری باشد که بازی‌ها فشرده نشود. زیرا تیم‌ها نمی‌توانند ریکاوری مناسب داشته باشند و موجب افزایش مصدومیت‌ بازیکنان تیم‌ها می‌شود.

از سوی دیگر علاوه بر درخشش نماینده والیبال اصفهان برابر تیم‌ها مدعی فصل قبل، گیتی‌ها نتوانستند حداکثر امتیازات لازم را از تیم‌های پایین جدولی بگیرند. موضوعی که شاید برای فصل پیش رو در دستور کار اصلی آنالیزها باشد.

سعید سلیمی، مدیر تیم والیبال گیتی‌پسند نیز در این خصوص می‌گوید: فصل گذشته برابر تیم‌های پایین جدول مشکل داشتیم، سطح تیم شهرداری ارومیه با تیم ما نسبتاً برابر است و امیدوارم با پیروزی در این بازی و نتایج خوبی که به دست می‌آوریم، نماینده خوبی برای ورزش اصفهان باشیم.

در این میان محمد بربست، ستاره جوان فصل قبل گیتی‌ها برای جدایی حواشی خاصی را به وجود آورد که سلیمی در این باره توضیح می‌دهد: منشور اخلاقی باشگاه گیتی‌پسند بر پایه اخلاق‌مداری و منش پهلوانی است، این بازیکن در یک اقدام غیرحرفه‌ای از باشگاه شکایت کرد. در جلسات کمیته انضباطی و استیناف تلاش کردیم تا با محرومیت روبرو نشود. قرار بود باشگاه جریمه شده و بربست نیز یک‌ سال محروم شود که با این اتفاق از والیبال محو می‌شد.

او ادامه می‌دهد: با اصراری که برای لژیونر شدن داشت پس از صحبت‌هایی که با عراقی‌زاده انجام دادیم و از آن جایی که باشگاه گیتی پسند همیشه به دنبال پیشرفت بازیکنانش است، تصمیم به صدور رضایت‌نامه‌ او شد.

به گزارش ایسنا، والیبالیست‌های گیتی‌پسند پس از چند بازی تدارکاتی با تیم‌های شهداب یزد و ایفاسرام اردکان اکنون خود را برای آغاز لیگ آماده کرده است.

در نهایت گیتی‌ها پس از جدایی محمد بر بست، ادریس دانش‌فر، وحید ریگی، احسان زینعلی، عرفان مرادی و امیر کرمی از جمع قرمزپوشان اصفهان و جذب بهنام حاجی پور، علی زارع، مهدی بیاتی، الوالفضل مهدیانظ، سعید آقاجانی و پژمان رضوانی به تیم پیوستند. همچنین محمدحسین نجاتی و احسان مهربان فرد به عنوان مربی به کادرفنی تیم والیبال گیتی‌پسند فصل جدید را آغاز خواهند کرد.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید