کد خبر:4716
پ
۱۴۰۲۰۷۱۹۰۰۰۵۷۶_Test_PhotoN

گشایش نمایشگاه توانمندی‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در دانشگاه صنعتی اصفهان

نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء صبح امروز در دانشگاه صنعتی اصفهان گشایش یافت. علی جباری، مسؤول نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء اظهارداشت:نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با هدف تبیین توانمندی‌های جوانان ایرانی برپا و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء و ابرپروژه‌های انجام شده توسط جوانان ایرانی به دانشجویان ارائه شده […]

نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء صبح امروز در دانشگاه صنعتی اصفهان گشایش یافت.

علی جباری، مسؤول نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء اظهارداشت:نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با هدف تبیین توانمندی‌های جوانان ایرانی برپا و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء و ابرپروژه‌های انجام شده توسط جوانان ایرانی به دانشجویان ارائه شده است.

وی افزود: با توجه به سیاه‌نمایی‌هایی بین دانشجویان که گفته می‌شود هیچ کاری در کشور انجام نشده و همه پیمانکاران خارجی هستند و تاکید مقام معظم رهبری بر خلأ موجود بین صنعت و دانشگاه، این نمایشگاه چندین سال در دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.

جباری ادامه داد: دانشگاه‌های صنعتی شریف، علم و صنعت، امیرکبیر، تهران، تبریز، فردوسی مشهد، تمام فرودگاه‌های کشور تاکنون میزبان این نمایشگاه بوده‌اند که در آن فعالیت‌ها و ابرپروژه‌های انجام شده توسط جوانان ایرانی در معرض دید دانشجویان و سایر اقشار مردم قرار گرفته است.

مسؤول نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با اشاره به حضور حوزه‌های تخصصی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در این نمایشگاه عنوان کرد: هلدینگ‌ها و حوزه‌های تخصصی راه و شهرسازی، نفت، گاز، پتروشیمی، دریایی، نیرو، کشاورزی، صنعت و معدن، ارتباطات، فناوری و اطلاعات، محرومیت‌زدایی و پژوهشکده در این نمایشگاه حضور دارند.

وی افزود: در غرفه انتشارات نیز ۲۲۰ کتاب تخصصی شامل روش اجرای پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء ارائه شده است.

جباری در ارتباط با غرفه ارتباط صنعت با نخبگان عنوان کرد: در این غرفه خدمات جذب سرباز، پروژه‌های کسر خدمت و جذب نخبگان انجام می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی در مدت برگزاری این نمایشگاه خاطرنشان کرد: حدود ۵ کارگاه آموزشی با عناوین بتن پارچه‌ای، موج‌شکن و انتقال آب از شد کرخه توسط اساتید دانشگاه و مدیران پروژه‌های انجام شده در دانشگاه صنعتی برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه از ششم تا دهم آبان ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان دایر است.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید