کد خبر:6124
پ
۱۸۶۵۷۸۹۱_۸۷۹

گشایش تور نمایشگاهی دومین فستیوال شهر نقاشی در اصفهان

تور نمایشگاهی دومین فستیوال شهر نقاشی با عنوان دنیای لنگه به لنگه امروز در گالری کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان افتتاح می‌شود. مدیر و مؤسس شهر نقاشی گفت: نمایشگاه آثار شهر نقاشی «دنیای لنگه به لنگه» عنوان فستیوال نقاشی مجموعه شهر نقاشی ویژه گروه سنی ۶ تا ۱۵ سال است که عصر امروز در گالری کتابخانه […]

تور نمایشگاهی دومین فستیوال شهر نقاشی با عنوان دنیای لنگه به لنگه امروز در گالری کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان افتتاح می‌شود.

مدیر و مؤسس شهر نقاشی گفت: نمایشگاه آثار شهر نقاشی «دنیای لنگه به لنگه» عنوان فستیوال نقاشی مجموعه شهر نقاشی ویژه گروه سنی ۶ تا ۱۵ سال است که عصر امروز در گالری کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان تا روز چهارشنبه، ۲۲ آذرماه از ساعت ۹ تا ۱۹ می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

آرش بدرطالعی این نمایشگاه را دربردارنده ۶۵ اثر برگزیده دومین فستیوال نقاشی «دنیای لنگه به لنگه» معرفی کرد و افزود:  این تور نمایشگاهی  ۹ دی‌ماه در شاهرود برپا خواهد شد و قرار است شاهد برپایی این نمایشگاه در نقاط مختلف کشور باشیم.

وی گفت: فراخوان دومین دوره آن با موضوع «دنیای لنگه به لنگه و عجیب‌ترین نقاشی‌های جهان» در مردادماه سال جاری منتشر شد و با برگزاری آیین اختتامیه، اعلام نتایج و اهدای جوایز در آبان‌ماه گذشته به کار خود پایان داد.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید