کد خبر:16572
پ

کشف کلاهبرداری ۱۲۰۰ میلیارد ریالی در نجف‌آباد

فرمانده انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری عاملان کلاهبرداری یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریالی از شهروندان نجف‌آبادی خبر داد. سردار حمید علینقیان پور روز شنبه در نشست پلیس امنیت اقتصادی در ستاد فرماندهی انتظامی افزود: در پی وصول اخباری مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه عضوگیری شهروندان در شرکت‌های هرمی فعال در بازارهای […]

فرمانده انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری عاملان کلاهبرداری یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریالی از شهروندان نجف‌آبادی خبر داد.

سردار حمید علینقیان پور روز شنبه در نشست پلیس امنیت اقتصادی در ستاد فرماندهی انتظامی افزود: در پی وصول اخباری مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه عضوگیری شهروندان در شرکت‌های هرمی فعال در بازارهای ارز دیجیتال و بورس بمنظور کلاهبرداری، این موضوع در دستور کار پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی نجف‌آباد قرار گرفت.
وی اظهار داشت: این افراد با تشکیل دوره‌های آموزشی گرانقیمت و بدون مجوز و فریب شهروندان از طریق ترغیب آنان به سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها و بورس حدود یکهزار و ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده‌اند.
فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به این که تاکنون ۳۰ شاکی دراین باره شناسایی شده‌اند، گفت: ۲ متهم اصلی این پرونده شناسایی، دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند و شرکت آنها نیز پلمپ شد.
وی به شهروندان توصیه کرد که فریب اینگونه شرکت‌ها را نخورند و پیش از هر اقدام مالی تحقیقات لازم را از مراجع مربوطه و همچنین پلیس انجام دهند،
شهرستان نجف آباد در ۳۰ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید