کد خبر:5294
پ
۱۳۹۷۱۲۰۲۲۱۱۷۰۶۳۱۳۱۶۷۲۰۲۴۴

کاپیتان تیم بسکتبال ذوب‌آهن: امیدوارم مسابقات از شبکه استانی پوشش داده شود

کاپیتان تیم بسکتبال ذوب‌آهن پیرامون پخش زنده این دیدار از برنامه آپارات، گفت: پوشش زنده مسابقات و دیدارهای حساس و جذاب‌تر از شبکه استانی به بازیکنان جوان هم انگیزه بیشتری می‌دهد و باعث آشتی دوباره هواداران و حضور آن‌ها در سالن می‌شود. آرن داوودی  درمورد پیروزی تیم بسکتبال ذوب‌آهن مقابل مس کرمان، اظهار داشت: همان‌طور […]

کاپیتان تیم بسکتبال ذوب‌آهن پیرامون پخش زنده این دیدار از برنامه آپارات، گفت: پوشش زنده مسابقات و دیدارهای حساس و جذاب‌تر از شبکه استانی به بازیکنان جوان هم انگیزه بیشتری می‌دهد و باعث آشتی دوباره هواداران و حضور آن‌ها در سالن می‌شود.

آرن داوودی  درمورد پیروزی تیم بسکتبال ذوب‌آهن مقابل مس کرمان، اظهار داشت: همان‌طور که می‌دانید در دور رفت مسابقات تیم‌ها آشنایی زیادی از هم ندارند، آنالیز انجام می‌دهیم، اما اطلاعات کامل از حریفان نداریم.

وی افزود: بازیکنان همه تلاش خودشان را انجام می‌دهند و به نظرم بسکتبال ایران به جایی رسیده که تیم‌ها بازی نزدیکی انجام می‌دهند و حتی تیم‌های بزرگ مقابل حریفان متوسط رو به پایین هم کار راحتی ندارند و حتی امکان شکست در این بازی‌ها وجود دارد.

گارد تیم ذوب‌آهن همچنین تصریح کرد: بازیکنان خارجی ما روز گذشته به تیم اضافه شدند و ناهماهنگی ما در ابتدای بازی مشهود بود، اما خدا را شکر هر چه زمان بیشتری از بازی گذشت و نیمه دوم عملکردمان بهتر شد و بازی را در دست گرفتیم.

وی افزود: شروع فصل همیشه سختی خاص خود را دارد و دور برگشت و دور دوم راحت‌تر و بهتر بازی‌ها انجام می‌شود. ما هم این برد را فراموش خواهیم کرد و از فردا برای دیدار بعدی که در مقابل تیم پالایش هرمزگان داریم آماده می‌شویم.

داوودی پیرامون سوالی مبنی بر اثرات پخش زنده مسابقات متذکر شد: تلاش زیادی برای پخش زنده این مسابقه انجام دادیم و از مدیریت باشگاه جهت همکاری و تلاشی که برای محقق شدن پخش این بازی انجام دادند، تشکر می‌کنم، امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم در ادامه پخش زنده را با دوربین‌های بیشتر و حتی مسابقات حساس پخش شبکه استانی داشته باشیم، باعث خواهد شد پس از سال‌ها هوادارن و علاقه‌مندان به بسکتبال در سالن حضور پیدا کنند و سالن را مملو از جمعیت ببینیم. پخش مستقیم مسابقات، به دیده شدن بازیکنان جوان تیم‌ها هم کمک زیادی خواهد کرد.

 

فوروارد تیم بسکتبال ذوب‌آهن: نیمه دوم در دفاع و ریباند بهتر عمل کردیم

جونز جمیل پس از پیروزی ذوب‌آهن در هفته چهارم مقابل مس کرمان در جمع خبرنگاران حاضر شد و پیرامون این دیدار، اظهار داشت: امروز بازی خوبی داشتیم و هر چه بیشتر از زمان بازی گذشت برنامه‌هایی که برای حمله و دفاع داشتیم را بهتر توانستیم اجرا کنیم و پیروزی خوبی کسب کردیم.

وی افزود: از حضور دوایت باکس هم در این‌ جا بسیار خوشحالم و می‌دانم که با گذشت زمان شرایط بهتری در تیم پیدا می‌کنیم.

فورارد ذوب‌آهن در ارتباط با تفاوت عملکرد این تیم در دو نیمه تصریح کرد: امروز شروع آرامی داشتیم و این باعث شد مقداری بازی را از دست بدهیم، اما رفته رفته به خودمان آمدیم و توانستیم با عملکرد بهتر در دفاع و ریباند توپ‌ بازی را در دست بگیریم و پیروز شویم.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید