کد خبر:3929
پ
۱۴۰۲۰۷۱۵۰۰۰۰۳۹_Test_PhotoN

کار ویژه ذوب‌آهن در لیگ برتر؛ ۱۰ امتیاز از ۴ بازی خارج از خانه

تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در چهارمین بازی خارج از خانه خود در لیگ برتر به پیروزی دست پیدا کرد.  تیم فوتبال ذوب‌آهن در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر در قزوین به مصاف شمس‌آذر رفت و با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی دست پیدا کرد. سبزپوشان در این دیدار در دقایق ۲۷ و ۳۴ نیمه […]

تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در چهارمین بازی خارج از خانه خود در لیگ برتر به پیروزی دست پیدا کرد.

 تیم فوتبال ذوب‌آهن در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر در قزوین به مصاف شمس‌آذر رفت و با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی دست پیدا کرد.

سبزپوشان در این دیدار در دقایق ۲۷ و ۳۴ نیمه نخست توسط محمدجواد محمدی به گل رسیدند تا پیروز به رختکن بروند؛ در نیمه دوم شمس‌آذر در دقیقه ۷۰ یکی از گل‌ها را جبران کرد تا بازی در نهایت با برتری ۲ بر یک ذوب‌آهن به پایان برسد.

شاگردان محمد ربیعی در ذوب‌آهن سومین برد خود در لیگ برتر را کسب کردند تا در کنار ۲ تساوی و یک شکست جمع امتیازات خود را به ۱۱ رسانده و موقتا خود را به رده دوم جدول رده‌بندی برسانند.

 

 از ۴ بازی خارج از خانه ۱۰ امتیاز گرفتیم

محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن بعد از بازی با شمس‌آذر اظهار داشت: شکل بازی مورد تایید من نبود، آن چیزی که امروز برای ما مهم بود اینکه ۳ امتیاز بیرون از خانه گرفتیم، چون هر وقت می‌خواستیم به جلو حرکت کنیم، باد علیه ما بود، البته همین اتفاق هم برای آن‌ها در نیمه اول وجود داشت.

وی تصریح کرد: برای بچه‌های خودم خوشحالم که از ۴ بازی خارج از خانه ۱۰ امتیاز گرفته‌اند و البته بازی پرسپولیس را هم می‌دانید.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید