کد خبر:7487
پ
۱۸۸۰۴۷۸۷_۱۹۷

چراغ‌های راهنمایی و رانندگی معابر شهر اصفهان LED شد

مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: فانوس تمام چراغ‌های راهنمایی که لامپی بود، به ال‌ای‌دی تبدیل شد. مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به نگهداری چراغ‌های راهنمایی و صرفه‌جویی در مصرف برق گفت: فانوس تمام چراغ‌های راهنمایی که لامپی بود، به ال‌ای‌دی تبدیل شد که با این اقدام، […]

مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: فانوس تمام چراغ‌های راهنمایی که لامپی بود، به ال‌ای‌دی تبدیل شد.

مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به نگهداری چراغ‌های راهنمایی و صرفه‌جویی در مصرف برق گفت: فانوس تمام چراغ‌های راهنمایی که لامپی بود، به ال‌ای‌دی تبدیل شد که با این اقدام، مصرف حدود یک میلیون کیلووات ساعت برق در ماه به ۸۷ هزار کیلووات رسیده است.
سیدحمیدرضا ابطحی افزود: ۹ هزار و ۱۸۴ فانوس چراغ راهنمایی و رانندگی در شهر اصفهان وجود دارد شامل حدود ۲۵ هزار ماژول ال‌ای‌دی می‌شود که تمام آن‌ها برای صرفه‌جویی در مصرف برق و عمر بیشتری که دارد تعویض شده و از حالت لامپی به ال‌ای‌دی رسیده است.
او با اشاره به مزایای چراغ‌های ال‌ای‌دی گفت: عمر و ایمنی چراغ‌های ال‌ای‌دی بیشتر و دید آن نسبت به چراغ‌های لامپی بهتر است، حتی در مواقعی که نور خورشید زیاد است، رانندگان بهتر می‌توانند این چراغ‌ها را ببینند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید