کد خبر:8252
پ
۷BC47D92-6A2D-4BCC-B64F-4D042EF67DE9

پیروزی تیم صنایع تکابی اصفهان بر هیات تنیس روی میز قزوین

تیم صنایع ورزشی تکابی اصفهان دردور پنجم مرحله رفت لیگ برتر تنیس روی میز بانوان کشور با نتیجه پنج بر صفر از سد تیم هیات تنیس روی میز قزوین گذشت. تیم صنایع ورزشی تکابی اصفهان عصر امروز  در چارچوب دور پنجم مرحله رفت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر تنیس روی میز بانوان باشگاه‌های کشور […]

تیم صنایع ورزشی تکابی اصفهان دردور پنجم مرحله رفت لیگ برتر تنیس روی میز بانوان کشور با نتیجه پنج بر صفر از سد تیم هیات تنیس روی میز قزوین گذشت.

تیم صنایع ورزشی تکابی اصفهان عصر امروز  در چارچوب دور پنجم مرحله رفت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر تنیس روی میز بانوان باشگاه‌های کشور در «خانه تنیس روی میز» اصفهان به مصاف هیات تنیس روی میز قزوین رفت و با نتیجه پنج بر صفر میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.

تیم اصفهانی در پنج دیدار  امروز مقابل میهمان پیروز شد و در این بازی‌ها ۲ پیروزی سه بر صفر،۲ پیروزی سه بر یک و یک پیروزی سه بر ۲ بدست آورد.

در رقابت ۲ نفره دیدار امروز، زوج حنانه امیدی و زینب شمسی از تیم صنایع ورزشی تکابی اصفهان مقابل یسنا مهرفر و ثمین برگشایی از تیم هیات تنیس روی میز قزوین سه بر یک پیروز شدند.

فاطمه لفظ با نتیجه سه بر صفر سنا آشنایی را شکست داد و رقابت دُرسا موسوی با سارینا جهانشاهی نیز با همین نتیجه به پایان رسید.

رقابت زینب شمسی و یسنا مهرفر سه بر یک و رقابت حنانه امیدی با ثمین برگشایی با نتیجه نزدیک سه بر ۲ به سود پینگ‌بازان اصفهانی به پایان رسید.

بیست و هفتمین دور مسابقات لیگ برتر تنیس‌روی میز بانوان باشگاه‌های کشور با حضور ۹ تیم بصورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.

سال گذشته تیم تنیس روی میز صنایع تکابی اصفهان با کسب ۲۶.۵ امتیاز عنوان سومی بیست و ششمین دوره لیگ برتر تنیس‌روی میز بانوان باشگاه‌های کشور را از آن خود کرده بود.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید