کد خبر:5704
پ
Walking_Backwards_1678964412496_1678964437619_1678964437619-1024×768

پیاده‌روی رو به عقب برای بدن مفیدتر است یا روبه جلو؟/ پاسخ یک متخصص

چند ثانیه نوشت: قدم زدن به عقب (پیاده‌روی رو به عقب) به جای جلو، برای تنها چند دقیقه، می‌تواند مزایای شگفت‌انگیزی برای سلامتی داشته باشد. دکتر موزلی ؛متخصص تغذیه می گوید: استفاده از روش پیاده روی برعکس بسیار مفیدتر از آن چیزی است که فکر می کنید. او راه رفتن رو به عقب را «تمرینی […]

چند ثانیه نوشت: قدم زدن به عقب (پیاده‌روی رو به عقب) به جای جلو، برای تنها چند دقیقه، می‌تواند مزایای شگفت‌انگیزی برای سلامتی داشته باشد.

دکتر موزلی ؛متخصص تغذیه می گوید: استفاده از روش پیاده روی برعکس بسیار مفیدتر از آن چیزی است که فکر می کنید.

او راه رفتن رو به عقب را «تمرینی بسیار قدیمی» خوانده که «تصور می شود از چین نشأت گرفته باشد، جایی که تا به امروز محبوب باقی مانده است، در واقع چینی ها یک جمله مشهور دارند که “۱۰۰ گام به عقب به اندازه ۱۰۰۰ گام به جلو ارزش دارد.»

او بیان می‌کند: «عقب عقب راه رفتن انرژی بیشتری – حدود ۳۰ درصد – نسبت به قدم گذاشتن رو به جلو مصرف می کند، بنابراین به بدن شما کمک می کند تا چند کالری بیشتر از راه رفتن به سمت جلو بسوزاند. راه رفتن به سمت عقب از ماهیچه هایی استفاده می کند که در طول راه رفتن به سمت جلو کمتر فعال هستند، مانند ساق پا و ماهیچه پشت پا و همچنین ماهیچه چهارسر، ماهیچه بزرگ در جلوی ران.»

 

پیاده‌روی رو به عقب برای بدن مفیدتر است یا روبه جلو؟/ پاسخ یک متخصص

 

منبع
خبرآنلاین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید