کد خبر:5033
پ
۰۳۷d8861-c3aa-4dab-9199-22ff2d33191c
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان:

پرونده ۴۸ هزار سالمند اصفهانی به مراکز نیکوکاری واگذار شده است

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان گفت: پرونده ۴۸ هزار و ۷۴۰ سالمند در سال جاری به مراکز نیکوکاری واگذار شده است. هادی بنایی توجه به سالمندان و زنان سرپرست خانوار را حائز اهمیت خواند و اظهار داشت: این دو گروه از جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد بواسطه تنوع نیازمندی‌ها و […]

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان گفت: پرونده ۴۸ هزار و ۷۴۰ سالمند در سال جاری به مراکز نیکوکاری واگذار شده است.

هادی بنایی توجه به سالمندان و زنان سرپرست خانوار را حائز اهمیت خواند و اظهار داشت: این دو گروه از جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد بواسطه تنوع نیازمندی‌ها و همچنین میزان آسیب پذیری در اجتماع، نیاز به توجه و رسیدگی بیشتری دارند.

وی با بیان اینکه سالمندان محور وحدت در خانواده، محله و منطقه خود هستند، ادامه داد: در حال حاضر ۴۸ هزار و ۷۴۰ پرونده مردان بالای ۵۵ سال و زنان بالای ۶۰ سال تحت حمایت این نهاد به مراکز نیکوکاری سطح استان واگذار شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به حجم پرونده‌های واگذار شده به مراکز نیکوکاری، افزود: تاکنون ۵۶ هزار و ۶۸۳ پرونده مددجویی به مراکز نیکوکاری واگذار شده که از این بین ۳۱ هزار و ۵۲۰ پرونده زنان سرپرست خانوار هستند.

وی با بیان اینکه تجمیع خیران در مراکز نیکوکاری مسیر خدمت رسانی مطلوب‌تر به خانوارهای تحت حمایت و نیازمند را فراهم آورده، گفت: مراکز نیکوکاری، حلقه اتصال خیران با نیازمندان است و مسیر خدمت رسانی مطلوب‌تر به جامعه هدف و خصوصاً به سالمندان و زنان سرپرست خانوار را هموارتر کرده است.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید