کد خبر:7400
پ
۱۷۰۸۵۶۵۹۸

پرداختی صندوق کارآفرینی امید اصفهان امسال به ۳۰ هزار میلیارد ریال می‌رسد

مدیر صندوق کارآفرینی امید اصفهان گفت: پیش بینی می‌کنیم تا پایان سال میزان تسهیلات پرداختی این صندوق در اصفهان را به بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال برسانیم. عبدالصمد شهبازی روز سه شنبه اظهار داشت: از ابتدای سال تا به امروز ۲۵ هزار میلیارد ریال در بخش‌های مختلف به مُتقاضیان پرداخت شده است که به […]

مدیر صندوق کارآفرینی امید اصفهان گفت: پیش بینی می‌کنیم تا پایان سال میزان تسهیلات پرداختی این صندوق در اصفهان را به بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال برسانیم.

عبدالصمد شهبازی روز سه شنبه اظهار داشت: از ابتدای سال تا به امروز ۲۵ هزار میلیارد ریال در بخش‌های مختلف به مُتقاضیان پرداخت شده است که به حمایت از ۲ هزار و ۳۰۰ کسب و کار انجامید.

وی با اشاره به افزایش رقم مذکور نسبت به سال گذشته، افزود: تثبیت و ایجاد اشتغال قابل ملاحظه ای با پرداخت رقم مورد اشاره در استان محقق شد و امیدواریم این وضعیت در ماه‌های باقی مانده نیز بهتر شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید اصفهان اضافه کرد: از طرف دیگر احیای واحدهای تولیدی و صنعتی غیرفعال، نیمه راکد و راکد با ارائه تسهلایت ارزان قیمت به آنان از جمله اقدامات اساسی ما در سالجاری بوده است که این راهبرد را در آینده هم بطور جدی دنبال می‌کنیم.

شهبازی افزود: تا پایان سال ۶۰ مجموعه تولیدی غیرفعال و نیمه فعال در استان با حمایت صندوق کارآفرینی امید دوباره به چرخه تولید باز خواهند گشت و یا فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: هدف ما حمایت از کسب و کارهای مختلف، ارتقای فعالیت مجموعه‌های تولیدی و بهبود درآمدزایی و اشتغالزایی است که در نهایت شکوفایی اقتصادی را به همراه خواهد داشت.

«صندوق کارآفرینی امید» بر اساس رویکرد جدید حمایت از کسب و کارهای خُرد بازارمحور با روش تامین مالی خُرد، زنجیره حمایت دولت از تولید در بخش خصوصی بر عهده دارد.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید