کد خبر:16070
پ

٢٠ هزار میلیارد ریال در حوزه گردشگری خوانسار سرمایه‌گذاری شد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ٢٠ هزار میلیارد ریالی در حوزه میراث و گردشگری شهرستان خوانسار در غرب اصفهان در دولت شهید رییسی سرمایه گذاری شد. وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه شهرستان خوانسار توانایی تبدیل شدن به قطب گردشگری غرب استان را دارد گفت: سرمایه‌گذاری مناسبی در […]

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ٢٠ هزار میلیارد ریالی در حوزه میراث و گردشگری شهرستان خوانسار در غرب اصفهان در دولت شهید رییسی سرمایه گذاری شد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه شهرستان خوانسار توانایی تبدیل شدن به قطب گردشگری غرب استان را دارد گفت: سرمایه‌گذاری مناسبی در حوزه گردشگری این شهرستان در سال‌های گذشته بویژه در دولت سیزدهم به همت بخش خصوصی و با حمایت دولت انجام شده است.

عزت الله ضرغامی   با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در زمینه تکریم میراث فرهنگی افزود: ارائه تسهیلات در حوزه گردشگری و رفع موانع این صنعت از فعالیت‌های مهم دولت است.

 او گفت: باتوجه به اینکه شهرستان خوانسار باغشهر محسوب می‌شود، زمینه لازم برای گردشگری را دارد و باید تسهیلات لازم به این حوزه تخصیص داده شود.

وزیر میراث فرهنگی، در سفربه غرب استان اصفهان از شهرستان گلپایگان و برخی آثار تاریخی نیز بازدید کرد.

ضرغامی در این بازدید  گفت: بی‌تردید مسجد تاریخی جامع گلپایگان با بیش از ۹۰۰ سال قدمت با بسیاری از مساجد تاریخی در نقاط مختلف ایران شباهت‌های تمام و کمالی دارد و نمادی واضح و روشن از تمدن غنی ایران اسلامی در غرب استان اصفهان به شمار می‌رود.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید