کد خبر:5772
پ

ورزشکار آران و بیدگلی سرپرست فدراسیون دو و میدانی شد

مهدی مبینی با حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست فدراسیون دو و میدانی منصوب شد.  کیومرث هاشمی در حکمی مهدی مبینی را به‌عنوان سرپرست جدید فدراسیون دو و میدانی منصوب کرد، وزیر ورزش و جوانان همچنین برگزاری مجمع انتخاباتی رئیس و سایر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون در اسرع وقت را مورد تأکید قرار […]

مهدی مبینی با حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست فدراسیون دو و میدانی منصوب شد.

 کیومرث هاشمی در حکمی مهدی مبینی را به‌عنوان سرپرست جدید فدراسیون دو و میدانی منصوب کرد، وزیر ورزش و جوانان همچنین برگزاری مجمع انتخاباتی رئیس و سایر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون در اسرع وقت را مورد تأکید قرار داد.

در حکم وزیر ورزش به مبینی آمده است:

«جناب آقای مهدی مبینی

با استعانت از خداوند متعال و با عنایت به تعهد و تجربه جنابعالی در امور مدیریتی به‌عنوان «سرپرست فدراسیون دو و میدانی» منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود، ضمن رعایت اصل بی‌طرفی، عدالت‌محوری و عدم حضور در فرایند انتخابات به‌عنوان داوطلب، علاوه بر انجام امور جاری فدراسیون، در اسرع وقت نسبت به برگزاری مجمع انتخابات رئیس و سایر اعضا هیئت رئیسه فدراسیون اقدام کنید. توفیق روز افزون شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

مهدی مبینی از ورزشکاران آران و بیدگلی و از مدیران وزارت ورزش و جوانان‌ و قهرمان ملی دو و میدانی ایران است که پیش از این نیز سرپرست فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران و مدیرکل دفتر توسعه آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان بوده است.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید