کد خبر:2146
پ
دوم-شهریور-ماه-آغاز-هفته-دولت-و-سالروز-شهادت-محمد-علی-رجایی-رئِس-جمهور-و-محمد-جواد-باهنر-نخست-وزیر-وقت-ایران-در-سال-۱۳۶۰گرامی-باد

هفته دولت، نماد کار و تلاش صادقانه در عرصه عمران، آبادانی و پیشرفت کشور

استاندار اصفهان گفت: هفته دولت نماد مبرز کار و تلاش صادقانه در عرصه عمران، آبادانی و پیشرفت کشور و فرصت گران‌بهایی برای معرفی خدمات، ثمرات و دستاوردهای ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی است.  سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان در پیامی به مناسبت هفته بزرگداشت دولت، هفته دولت را نماد مبرز کار و تلاش صادقانه در […]

استاندار اصفهان گفت: هفته دولت نماد مبرز کار و تلاش صادقانه در عرصه عمران، آبادانی و پیشرفت کشور و فرصت گران‌بهایی برای معرفی خدمات، ثمرات و دستاوردهای ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان در پیامی به مناسبت هفته بزرگداشت دولت، هفته دولت را نماد مبرز کار و تلاش صادقانه در عرصه عمران، آبادانی و پیشرفت کشور و فرصت گران‌بهایی برای معرفی خدمات، ثمرات و دستاوردهای ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

متن پیام استاندار اصفهان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته نخست شهریورماه هرسال در روزشمار رسمی کشور، یادآور یاد و خاطره دو شهید والامقام، از یاوران راستین امام راحل(رحمت اله علیه) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، شهیدان «محمدعلی رجایی و حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد باهنر» است. دو شخصیت ممتاز انقلابی و نمونه بارز دولتمردان سختکوش، متواضع، متعهد و جهادگر عرصه خدمتگزاری که با اقتداء به مکتب حسینی (علیه السلام) و تحقق کار مخلصانه توأم با تلاش صادقانه، هستی خود را وقف پیشبرد اهداف متعالی نظام اسلامی و سامان بخشیدن به مسائل کشور در شرایط حساس و خطیر آن مقطع سرنوشت ساز نمودند و با بذل جان پاکشان در راه خدمت به آرمان های رفیع انقلاب و اعتلای ایران عزیز، برگ زرین دیگری بر صحیفه افتخارات ایران اسلامی به یادگار گذاشتند.

هفته دولت نماد مبرز کار و تلاش صادقانه در عرصه عمران، آبادانی و پیشرفت کشور و فرصت گران‌بهایی به منظور معرفی خدمات، ثمرات و دستاوردهای ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه های مختلف است. بدیهی است، در کنار فرصت تنویر افکار عمومی از دستاوردها و خدمات ارزنده دولتمردان به بهانه این ایام، توجه ویژه به اصل مردمی بودن دولت و درهم تنیده بودن خدمت کارگزاران با پشتیبانی ها و حمایت های مردمی بسیار حائز اهمیت می باشد.

همچنین اصل پاسخگویی کارگزاران دولت دربرابر انتظارات و مطالبات مردم بزرگوار، بعنوان رویکرد مهم و اساسی دولت سیزدهم در صدر فهرست گزارش دهی ها و اعلام دستاوردها و خدمات مجموعه های مختلف دولتی قرار خواهد داشت و از این منظر خاضعانه در برابر هموطنان شریف و به ویژه مردم بزرگوار استان سر تعظیم فرود می آوریم.

بار دیگر یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بالاٌخص شهیدان والامقام رجایی و باهنر را گرامی داشته و فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد کشور، بویژه کارکنان و کارگزاران ساعی دولت در استان پهناور اصفهان تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق روزافزون همه عزیزان در انجام شایسته مسؤلیت خطیر خدمتگزاری به مردم شریف استان و تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی را از درگاه پروردگار متعال مسئلت می نمایم.

سیدرضا مرتضوی

استاندار اصفهان

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید