کد خبر:4406
پ
۱۸۴۳۲۵۶۸_۸۰۱

نیاز ۴۵ شهرک صنعتی در اصفهان به خودروی آتش نشانی

مدیرکل مدیریت استانداری اصفهان گفت: ۴۵ شهرک صنعتی در استان اصفهان هنوز به خودروهای آتش نشانی مجهز نشده‌اند. مدیرکل مدیریت استانداری اصفهان گفت: در حال حاضر تنها ۲۵ شهرک صنعتی در استان اصفهان ماشین آتش نشانی دارد و ۴۵ شهرک صنعتی هنوز به این خودرو‌ها تجهیز نشده‌اند. منصور شیشه فروش با اشاره به وجود ۷۰ […]

مدیرکل مدیریت استانداری اصفهان گفت: ۴۵ شهرک صنعتی در استان اصفهان هنوز به خودروهای آتش نشانی مجهز نشده‌اند.

مدیرکل مدیریت استانداری اصفهان گفت: در حال حاضر تنها ۲۵ شهرک صنعتی در استان اصفهان ماشین آتش نشانی دارد و ۴۵ شهرک صنعتی هنوز به این خودرو‌ها تجهیز نشده‌اند.
منصور شیشه فروش با اشاره به وجود ۷۰ شهرک صنعتی در استان اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۳ مورد حادثه در این شهرک‌ها و واحد‌های صنعتی اتفاق افتاده است.
او با بیان اینکه مدیریت بحران استانداری اصفهان دستورالعمل پیشگیری و کنترل حریق را به شهرک‌های صنعتی ابلاغ کرده گفت:تاکید مدیریت بحران استان اصفهان تکمیل تجهیزات آتش نشانی و ایمنی در شهرک‌های صنعتی است و این امر باید در شهرک‌های صنعتی دارای صنایعی که تولیدات اشتعال زا دارند باید بیشتر مورد توجه باشد.
او با اشاره به لزوم تجهیز شهرک‌های صنعتی استان اصفهان به پد بالگرد نیز گفت: باید همه شهرک‌های صنعتی به این پد تجهیز شوند.
شیشه فروش همچنین به لزوم تأمین بالگرد برای امدادهوایی در شهرک‌های صنعتی استان اصفهان اضافه کرد: همچنین ضروری است تا آموزش‌های آتش نشانان در شهرک‌های صنعتی به روز رسانی شود وبرای این امر دوره‌های آموزشی در دستور کار قرار گرفته است.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید