کد خبر:4086
پ
۱۸۳۹۴۶۸۲_۱۱۷

نکوداشت آتیلا پسیانی و فردوس کاویانی به آیین پایانی جشنواره کودک اضافه شد

با اعلام دبیر جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان، نکوداشت دو هنرمند فقیدآتیلا پسیانی وفردوس کاویانی به برنامه نکوداشت‌های آیین پایانی جشنواره اضافه شد. دبیرسی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان گفت:با توجه به همزمانی آغاز این دوره جشنواره و درگذشت دو هنرمند باسابقه فعالیت در حوزه کودک و نوجوان، تصمیم بر این شد […]

با اعلام دبیر جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان، نکوداشت دو هنرمند فقیدآتیلا پسیانی وفردوس کاویانی به برنامه نکوداشت‌های آیین پایانی جشنواره اضافه شد.

دبیرسی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان گفت:با توجه به همزمانی آغاز این دوره جشنواره و درگذشت دو هنرمند باسابقه فعالیت در حوزه کودک و نوجوان، تصمیم بر این شد که برای تجلیل از نقش و جایگاه زنده‌یاد آتیلا پسیانی و زنده‌یاد فردوس کاویانی به‌ویژه فعالیت‌هایشان در زمینه کودک و نوجوان، نکوداشت این دو هنرمند، به برنامه نکوداشت‌های آیین پایانی جشنواره اضافه شود.
مجید زین‌العابدین افزود: به این ترتیب در این دوره جشنواره نکوداشت چهار هنرمند فقید، زنده‌یاد ایرج تقی‌پور تهیه‌کننده و پژوهشگر، زنده‌یاد آتیلا پسیانی بازیگر و کارگردان، زنده‌یاد فردوس کاویانی بازیگر و زنده‌یاد آرش میراحمدی بازیگر در کنار بزرگداشت منوچهر والی‌زاده صداپیشه و بهرام دهقان‌یار آهنگساز برگزار خواهد شد.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید