کد خبر:2213
پ
IMG_20230826_105641_555

نایب قهرمانی اصفهان با هشت مدال در مسابقات پرثوا کشور

مسابقات پرثوا قهرمانی کشور به میزبانی اصفهان با نایب قهرمانی اصفهان به پایان رسید.  مسابقات رزم پرثوا قهرمانی آقایان کشور به میزبانی اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و یادواره شهدای ورزشکار در سالن کشتی مجموعه ورزشی شهید نصر برگزار شد. این رقابت‌ها در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در اوزان مختلف با […]

مسابقات پرثوا قهرمانی کشور به میزبانی اصفهان با نایب قهرمانی اصفهان به پایان رسید.

 مسابقات رزم پرثوا قهرمانی آقایان کشور به میزبانی اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و یادواره شهدای ورزشکار در سالن کشتی مجموعه ورزشی شهید نصر برگزار شد.

این رقابت‌ها در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در اوزان مختلف با حضور بیش از  ۱۵۰ نفر ورزشکار، داور و کادر اجرای انجام گردید که در بخش تیمی فارس قهرمان شد، اصفهان با کسب هشت مدال رنگارنگ در جایگاه دوم ایستاد و مازندران به مقام سومی بسنده کرد.

متین شریفی جوانان وزن ۵۲ ،حسن رضا دیناروند بزرگسالان وزن ۶۸ و رضا محمدی بزرگسالان وزن ۷۸ نمایندگان اصفهان بودند که به مدال طلا رسیدند.

سیاوش امیری بزرگسالان وزن ۵۸ بر سکوی دوم ایستاد و سعید فتحی  بزرگسالان وزن ۵۸ ، مهدی محمدی جوانان وزن ۹۴ ، علی میرزایی جوانان وزن ۷۲ و علی عارف زاده جوانان وزن ۸۲ نیز مدال برنز گرفتند.

منبع
برنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید