کد خبر:7850
پ
۱۸۸۴۰۰۶۹_۳۷۶

موضوع غزه مربوط به تمام آزادی خواهان جهان است

امام جمعه موقت اصفهان گفت: تحلیلگران به این نتیجه رسیده‌اند که مردم غزه پیروز و اسرائیل شکست خورده است. امام جمعه موقت اصفهان گفت: در حال حاضر شاهدیم بیش از ۱۰۰ روز است طوفان در لانه عنکبوت افتاده  و تمامی تحلیلگران به این نتیجه رسیده اند که مردم غزه پیروز و اسرائیل شکست خورده است. […]

امام جمعه موقت اصفهان گفت: تحلیلگران به این نتیجه رسیده‌اند که مردم غزه پیروز و اسرائیل شکست خورده است.

امام جمعه موقت اصفهان گفت: در حال حاضر شاهدیم بیش از ۱۰۰ روز است طوفان در لانه عنکبوت افتاده  و تمامی تحلیلگران به این نتیجه رسیده اند که مردم غزه پیروز و اسرائیل شکست خورده است.

حجت الاسلام والمسلمین احمد محمودی،در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع ائمه جمعه سراسر کشور افزود: ایشان در این دیدار تاکید کردند که امامت جمعه یکی از سخت‌ترین کار‌ها است، زیرا عبادت باید با قصد قربت انجام گیرد، زیرا اگر نیست نباشد این عمل باطل می‌شود و در صورتی که رضای خدا در کار نباشد این عبادت باطل است، اما در نماز جمعه امام جمعه باید با نیت خالصانه به مردم توجه کند، زیرا مردم نقش مهمی را ایفا می‌کنند و خواسته‌های توده مردم را دنبال کنند، در این صورت امام جمعه باید رو به خلق خدا سخن بگوید، بنابراین نماز جمعه از اهمیت بسیار بالایی در اسلام برخوردار است.
او خاطرنشان کرد: ایشان در این دیدار فرمودند مسئله غزه موضوع بین المللی است و مربوط به تمامی آزادی خواهان جهان است و در این موضوعات دست خدا را ملاحظه می‌کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی ادامه داد: در جنگ ۱۰۰ روز غزه تعداد زیادی از مردم غزه به شهادت رسیده‌اند، اما اسرائیل به هیچیک از اهداف خود در این جنگ دست پیدا نکرده است، امیدواریم به عظمت این روز‌ها هرچه زودتر شر اسرائیل از این جهان کم شود.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به میلاد با سعادت امام جواد (ع) و حضرت علی (ع) تصریح کرد: تنها شخصیتی که در خانه‌ی خدا و در محراب خدا پا به دنیا گذاشت و در محراب عبادت از دنیا رفت، هیچکس مانند حضرت (علی) چنین افتخاری را نداشته است، زیرا مکان تولد و نام ایشان توسط خداوند معین شده است.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید