کد خبر:3634
پ
۱۸۳۳۱۱۱۴_۷۰۴

ممنوعیت تردد خودرو‌های سنگین در اصفهان

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: تردد خودروهای سنگین در اصفهان تا ۱۵ مهرماه ممنوع است.   رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: با توجه به عدم ساماندهی سرویس‌های مدارس و به منظور روانسازی ترافیک روز‌های آغازین بازگشایی مدارس و جهت رفاه حال شهروندان پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان اقدام به اعمال محدودیت تردد […]

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: تردد خودروهای سنگین در اصفهان تا ۱۵ مهرماه ممنوع است.

 

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: با توجه به عدم ساماندهی سرویس‌های مدارس و به منظور روانسازی ترافیک روز‌های آغازین بازگشایی مدارس و جهت رفاه حال شهروندان پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان اقدام به اعمال محدودیت تردد برای خودرو‌های سنگین در سطح شهر اصفهان کرد.
سرهنگ اصغر زارع  افزود:  براین اساس تردد خودرو‌های سنگین شامل کامیون‌ها، تریلرها، کامیونت هاو ماشین‌های راه سازی از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح ممنوع است.
او گفت: درصورتی که شرایط ترافیکی معابر شهری به حالت عادی باز نگردد مجدداً این محدودیت ممکن است ادامه یابد.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان  با بیان اینکه تمایل  نداشتن خانواده‌ها به استفاده از سرویس مدارس باعث بروز ترافیک سنگین در معابر شهری می‌شود اظهار داشت: به والدین دانش آموزان توصیه می‌کنیم از سرویس مدارس معتبر و دارای مجوز برای بردن فرزندان خود به مدرسه استفاده کرده و از آوردن خودروی شخصی به داخل شهر اصفهان خودداری کنند.
سرهنگ زارع گفت: از مدیران مدارس هم می‌خواهیم که برای جلوگیری از بروز ترافیک در مقابل مدارس اجازه دهند که سرویس‌های مدارس دانش آموزان را در حیاط مدرسه پیاده و سوار کنند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید