کد خبر:7844
پ

مطالبه کشاورزان شهرستان‌های غرب اصفهان از رئیس جمهور چیست؟

مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان گفت: طرح بنیادین و اثرگذار در حوزه صنایع تبدیلی و زیرساختی در شهرستان‌های غرب استان اصفهان یک نیاز ضروری است و این موضوع باید مطالبه جدی این ۴ شهرستان در دور دوم سفر ریاست جمهوری به اصفهان باشد. محسن حاج عابدی، مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان با اشاره […]

مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان گفت: طرح بنیادین و اثرگذار در حوزه صنایع تبدیلی و زیرساختی در شهرستان‌های غرب استان اصفهان یک نیاز ضروری است و این موضوع باید مطالبه جدی این ۴ شهرستان در دور دوم سفر ریاست جمهوری به اصفهان باشد.

محسن حاج عابدی، مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان با اشاره به نشست هم اندیشی برای بررسی وضعیت بازار فروش و تعیین تکلیف محصول سیب زمینی تولیدی شهرستان‌های غرب استان اصفهان اظهار داشت: برای تعیین تکلیف وضعیت محصول سیب زمینی شهرستان‌های غرب استان راهکار‌های کوتاه مدت و بلندمدت شامل تسهیل‌گری در حوزه صادرات، رفع موانع صادرکنندگان، عرضه مستقیم در میادین میوه و تره بار اصفهان و تهران، تغییر الگوی کشت، تغییر و توسعه زیرساخت‌ها و صنایع تبدیلی پیش‌بینی و انجام با قید فوریت برنامه‌ریزی شد.

وی با اشاره به صادرات ۱۹۶ هزار تن سیب زمینی در ۹ ماه اخیر در کشور افزود: سهم استان اصفهان از این میزان صادرات ۵ هزار و ۳۰۲ تن بوده است.

حاج عابدی گفت: در این نشست با هدف کمک به کشاورزان در راستای پایداری قیمت محصول سیب‌زمینی منطقه غرب استان، توسعه صادرات این محصول به کشور‌های هدف راهکار‌های مختلف برای تسریع این موضوع بررسی شد.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان بیان کرد: طرح بنیادین و اثرگذار در حوزه صنایع تبدیلی و زیرساختی در شهرستان‌های غرب استان اصفهان یک نیاز ضروری است و این موضوع باید مطالبه جدی این ۴ شهرستان در دور دوم سفر ریاست جمهوری به اصفهان باشد.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید