کد خبر:9042
پ
۱۷۰۸۷۲۲۴۴

مردم اصفهان در روز ۲۲ بهمن خون اهدا کردند

مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: همپای حضور با صلابت مردم استان اصفهان در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ۱۴۰۲، ۳۴۸ نفر از اهداکنندگان خون در شش مرکز و پایگاه انتقال خون استان حضور پیدا کرده که از این تعداد ۲۸۴ اهداکننده، موفق به اهدای خون شدند.  به نقل از روابط عمومی اداره کل انتقال خون […]

مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: همپای حضور با صلابت مردم استان اصفهان در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ۱۴۰۲، ۳۴۸ نفر از اهداکنندگان خون در شش مرکز و پایگاه انتقال خون استان حضور پیدا کرده که از این تعداد ۲۸۴ اهداکننده، موفق به اهدای خون شدند.

 به نقل از روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان، کیان دهراب پور، مدیرکل انتقال خون استان اصفهان اظهار داشت: همپای حضور با صلابت مردم استان اصفهان در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ۱۴۰۲، به خاطر کاهش شدید ذخیره خون در استان اصفهان (۴/۲ روز)، ۳۴۸ نفر از اهداکنندگان خون در شش مرکز و پایگاه انتقال خون استان حضور پیدا کرده که از این تعداد ۲۸۴ اهداکننده، موفق به اهدای خون شدند.

وی بیان کرد: چون ذخیره خون استان تا میزان استاندارد (۸ روز) هنوز فاصله زیادی دارد، هم استانی‌های ایثارگر که شرایط اهدای خون را دارند در یکی از ۱۱ مرکز اهدای خون استان طبق برنامه روزهای عادی حضور پیدا کرده و قسمتی از خون خود را اهدا کنند.

دهراب‌پور اضافه کرد: با هر بار اهدای خون، جان سه نفر نجات پیدا می‌کند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید