کد خبر:16522
پ

مدیرعامل باشگاه سپاهان: رضاییان و مغانلو هنوز از تیم جدا نشده‌اند

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: رامین رضاییان و شهریار مغانلو هنوز از سپاهان جدا نشده اند، اما مغانلو پیشنهاداتی از تیم های خارجی دارد.  مهدی آذربایجانی شامگاه پنجشنبه در جمع برخی از ورزشی نویسان افزود: ورزشی نویسان اصفهان یار سیزدهم سپاهان هستند و خوشحالم در بین این جمع حاضر هستم؛ نتیجه آخرین صحبت‌های من یا آقای […]

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: رامین رضاییان و شهریار مغانلو هنوز از سپاهان جدا نشده اند، اما مغانلو پیشنهاداتی از تیم های خارجی دارد.

 مهدی آذربایجانی شامگاه پنجشنبه در جمع برخی از ورزشی نویسان افزود: ورزشی نویسان اصفهان یار سیزدهم سپاهان هستند و خوشحالم در بین این جمع حاضر هستم؛ نتیجه آخرین صحبت‌های من یا آقای مورایس این بود که ایشان قرارداد دارند و می‌مانند و ما نیز سعی داریم بر اساس لیستی که سرمربی و کادر فنی ارایه دادند بازیکن جذب کنیم؛ امیدوارم بازیکنانی در سطح لیگ نخبگان آسیا جذب شود.

وی تصریح کرد: سقف قرارداد قانون است و باید رعایت شود؛ هرچند گفته می شود برخی باشگاه‌ها نسبت به آن پایبند نیستند و همین باعث می شود که برخی بازیکنان ما به سمت سایر تیم ها بروند، ولی سپاهان همواره یک باشگاه خوش قول بوده و همواره سعی کرده قوانین را اجرا کند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان یادآور شد: شاید خیلی از مسایلی که سال پیش برای تیم فوتبال سپاهان پیش آمد به دلیل شفافیت باشگاه بود؛ ما تمام تلاش خود را برای حفظ نقاط قوت و شاکله تیم می‌کنیم که باید اذعان کرد کار سختی نیز پیش رو داریم.

آذربایجانی در خصوص رقابت‌های آسیایی گفت: بر اساس برآوردها ، ۲ تیم رقیب ما دارای بودجه‌ای بیش از سه برابر سپاهان دارند و این در حالیست که ما باید سقف قرارداد را رعایت کنیم؛ همین باعث می شود در مواردی ستاره های ما جذب تیم‌های خارجی شوند؛ البته من بر این باورم که هیچ چیزی نباید مانع افتخار آفرینی سپاهان شود.

وی تاکید کرد: ما در تلاشیم تا طبق سیاست گذاری‌های انجام شده حرکت کنیم؛ آماده‌ایمتا بهترین اتفاقات را در آسیا رقم بزنیم، البته ما ۲ بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس و استقلال در آسیا داریم.

وی خاطرنشان کرد: باشگاه سپاهان آمادگی کامل برای استقرار سیستم کمک داور ویدویی در ورزشگاه نقش جهان را دارد و مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه نیز قول همکاری کامل برای تجهیز این ورزشگاه داده است.

 سپاهان امسال موفق شد جام حذفی را از آن خود کند و با پنج قهرمانی در رتبه سوم بهترین تیم های تاریخ جام ‌های حذفی قرار بگیرد.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید