کد خبر:6072
پ
۱۷۰۵۷۱۸۹۴

مدیرعامل باشگاه سپاهان از سمت خود کناره گیری کرد

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از سمت خود استعفا کرد. روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان روز پنجشنبه اعلام کرد: روز گذشته مدیرعامل این باشگاه با ارسال نامه ای به هیأت مدیره این باشگاه، از سمت خود استعفا کرد. متن نامه به این شرح است: از آنجا که در مقطع فعلی با صعود […]

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از سمت خود استعفا کرد.

روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان روز پنجشنبه اعلام کرد: روز گذشته مدیرعامل این باشگاه با ارسال نامه ای به هیأت مدیره این باشگاه، از سمت خود استعفا کرد.

متن نامه به این شرح است: از آنجا که در مقطع فعلی با صعود از مرحله اول لیگ قهرمانان آسیا افق روشن موفقیت و ثبات تیمی علیرغم مشکلاتِ فراهم شده، پدید آمده و همچنین به همت همگان از جمله حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه و مدیر عامل محترم و تلاش شبانه روزی هیات مدیره و اعضای باشگاه و غیرت و جنگندگی بازیکنان و کادر فنی و همراهی و پشتیبانی هواداران باغیرت، استمرار قدرتمندی تیم فوتبال و فعالیت‌های دیگر تیم ها در مراحل ارزشمند مدعی بودن در لیگ و حذفی محقق شده، با توجه به تاکید رسمی یکی از دستگاه‌های محترم نظارتی مبنی بر عدم بکارگیری بازنشستگان، بدینوسیله استعفای رسمی خویش را از مسئولیت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان تقدیم می‌نمایم.

ساکت از سال ۱۳۹۹ تاکنون مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بود . وی پیش از این و از مرداد ۱۳۸۱ تا مرداد ۱۳۹۰ به مدت ۹ سال عهده دار این سمت بود.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید